Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoba személyzeti assziszten...

Tescoba személyzeti asszisztens állásra ha behívnak állásinterjúra mire számítsak?

Figyelt kérdés
Fizetés igénynél mennyi az arany középút? Nem akarok sokat mondani... illetve miket kérdeznek, tényleg olyan húzos az interjú, tényleg nehéz bekerülni... elegem van az interjúkból, dolgozni akarok, nem szituációs gyakorlatokat végezni... vhol olvastam, hoyg egy velem megtörtént szituációról kell mesélnem részletesen... nem nevetséges? és IGAZ? Akinek bármilyen tapaszatalat van tescoról kérem írjon!
2010. jún. 17. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

elegem van az interjúkból, dolgozni akarok, nem szituációs gyakorlatokat végezni...


Szerintem így jó esélyed van elnyerni az állást!Mondd azt,hogy megelégszel eleinte azzal a pénzzel amit egy kezdőnek szoktak fizetni,mert tudod magadról hogy mire vagy képes,és már rövid távon olyan teljesítményt fogsz nyújtani mint amit maximálisan elvárnak tőled.Ekkor majd újra beszéltek a dologról.

Én már kétszer is így indítottam,nagyon pozitívan fogadták,és tényleg hamar utolértem bérben a legrégebbieket.Ha mégegyszer rákérdez az összegre,mondd hogy nem ismered a szokásos kezdő béreket,de elfogadod az ajánlatát,hiszen tudod hogy nem sokáig leszel "kezdő".

2010. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából ami nagyon érdekelne, h kit kérdezjhetnek intarjún... tudom hogy jólt teljesítenék, és tényleg kell a meló. de annyira izgulós vagyok és annyira zavarba tudok jönni ilyen alkalmakkor, hogy az hihetetlen... :)Jó lenne ha sikerülne, mert jó állásnak gondolom, szeretnék már tényleg dolgozni, kellene a pénz is nagyon, meg le akarom már kötni magam végre... már régóta keresgélek, az idő meg csak keteyeg, munkaviszonyom meg csak alig van... :(
2010. jún. 18. 08:17
 3/3 anonim válasza:
sikerült végül megszerezned az állást? :
2012. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!