Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás irodai dolgozónak...

Diplomás irodai dolgozónak 900-as órabér, semmihez se értő opetátornak 1500-as órabér? Itt tartunk?

Figyelt kérdés

Mondhatja akárki hogy rosszindulatú vagyok, de a tények!

Egy cég, amelynél folyik összszerelelői fizikai szalagmunka operátorokkal.

És van az irodai szekció, ahol diplomás irodisták könyvelnek bérszámfejtenek számláznak adminolnak, szerződést kötnek stb.


Az operátorok kapnak 160.000 nettót, pótlékkal 190.000-et /hó. Vagyis a 1187 (kb 1200-as) órabér. Tudni semmit se kell, 8 általános és kész, operátori munka bárkit felvesznek.


Az irodai fronton 120.000 nettót kapnak, pótlék az nincs, vagyis 750-es órabér.

Elvárás a diploma, lehetőleg szakirányú HR vagy pénzügy, english fluent, office programok, Access, Excel stb. 120-ért.



Az operátori fronton állandó a hiány, hiába a lassan 200-as nettó, lasszóval kergetik az embert.

Az irodai fronton semmi hiány, ha valaki nagynéha elmegy, 100 pályázat érkezik be a hirdetésre. 120-ért....


Itt tartunk?

De miért? Nem értem.


2018. jún. 24. 15:27
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem váltasz akkor és leszel operátor?
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Most azt hiszed viccelek majd de leírom, hogy ha én nem is, de több irodista megtette VOLNA...

de vállalati policy tiltja ezt ha hiszed ha nem.... nem, veszik fel, szóba se állnának vele.

Nem vicc, többen meg akarták tenni, majdnem kirúgták őket, azt mondták ne provokálják a vezetést ezzel.

2018. jún. 24. 15:41
 3/53 anonim ***** válasza:
85%

"Az operátori fronton állandó a hiány, hiába a lassan 200-as nettó, lasszóval kergetik az embert.


Az irodai fronton semmi hiány, ha valaki nagynéha elmegy, 100 pályázat érkezik be a hirdetésre. 120-ért...."


Leírtad a választ, amúgy simán felmondhatnál és elmehetnél egy hasonló céghez operátornak.


Csak gondolom, a három műszakos munkarend, az állandó zaj és kosz már nem annyira tetszene.

2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
75%
ÉS csak az az egy vállalat létezik az országban? Mert ha igen akkor sajnos nem tudsz mit tenni, ha esetleg létezik több is akkor dolgozhatsz ott is, szerintem ha nagyön összeszeded magad még lehetsz operátor, ne add fel az álmod, küzdj érte! én hiszek benned!
2018. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
91%
Megválaszoltad a kérdésed: Az operátori fronton állandó a hiány, hiába a lassan 200-as nettó, lasszóval kergetik az embert. Kereslet/kínálat. Pont azért nem fizet sokat az irodistának mert ha elmegy az egyik, van helyette száz másik.
2018. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy meg mondj fel, azért az ilyesmi munkakörre máshol 200.000 fölött fizetnek.
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
75%

Én is azt kérdezem:

Ez a vállalat létezik Magyarországon?


Nagyon kamunak tűnik.


Ha valakinek műszaki vagy gazdasági diplomája van, nem megy el 90-ért dolgozni.Még pályakezdőként sem.



Minden diplomásnak van nyelvtudása, nem dolgoznak ilyen helyeken.

2018. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
68%

Aki diplomás állásban 120-at keres, az nem igazán ért több dologhoz érdemben, mint egy operátor. Folyékony angollal és diplomával bármelyik SSC jobban fizet ennél.


De mindjárt jön majd a "46 évesen nem kellek sehová, örülhetek, hogy ez van" szöveg a kérdést kiíró munkaügyi trolltól. :D

2018. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
55%
Szokásos kamu kérdés, az ún. munkaügyis troll. Hónapok óta nem unja.
2018. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
48%

Kérdésedre válaszolva: igen, itt tartunk, úgy hívják piacgazdaság

Bővebben: igen, csicska vagy.

2018. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!