Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai önéletrajzba kizárólag...

Szakmai önéletrajzba kizárólag szakmai dolgok mehetnek?

Figyelt kérdés
2 mondat van a végén h szabadidőmben mit szeretek csinálni (gyógytornász vagyok, így ez testmozgással kapcsolatos) bár most prevenciós asszisztens munkára jelentkezem, ahol szakmai önéletrajzot kérnek, nem tudom ezt milyen szigorúan nézik ilyen esetben?
2018. jún. 26. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a 2 mondat szerintem nem baj, ha ad plusz információt magadról amolyan felsorolásképpen, de koncentrálj a szakmára, nem hiába szakmai önéletrajz a neve.
2018. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi a különbség a szakmai és a "sima" önéletrajz között.


Mindkettőben a személyes adatokkal (név, születési hely, idő, telefonszám, e-mail címmel) kezdeném, majd szakmai tapasztalat (a jelenlegi elől, legutóbbi leghátul), tanulmányok (egyetem, okj, középiskola), nyelvismeret feltüntetése, végül technical skills (microsoft office milyen szinten, SAP ismeret, gépírás stb...) )és az egyéb készségek (mint pl. szorgalom, willingness to learn, meg ilyen hasonló f..zságok) :)


Kb. ilyen önéletrajzzal eddig 10-ből 8 helyre mindig behívtak személyes interjúra, nem mindig lett belőle állás, nem mindig kaptam ajánlatot, de ezzel sosem volt gond.


Én a szabadidős tevékenységet nem írnám bele, illetve családi állapotomat sem.

2018. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valahogy kapcsolódik a megpályázott álláshoz a hobbid, akkor nyugodtan írd be.
2018. jún. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!