Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék munkahelyet...

Hogyan tudnék munkahelyet váltani?

Figyelt kérdés
Szoboszlón vagyok egy kis boltban eladó, itt a fizetésem nem olyan jó...havonta 80 ezer forint...amiből sehogy se jövök ki. Nézegetek új állás ajánlatokat, találtam is már de persze ez nem fix , Próba napra behívnának viszont nekem itt a munkahelyen. Hogy csináljam hogy jó legyen? Nagyon szeretem ezt a helyet ahol most vagyok, De a pénzből sehogy se jövök ki. Nem szívesen váltok, de muszáj. Nincs szívem a főnöknek megmondani hogy többet nem jövök. 22L

2018. máj. 24. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A főnöködnek mondtad, hogy váltáson gondolkozol, pedig szeretsz ott dolgozni, de nem jössz ki a pénzből? Lehet, emelne, és akkor maradhatnál.
2018. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
80 ezer még a minimálbér sincs meg...
2018. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nincs....

A helyzet az hogy én nem merem neki mondani, nem tudom miért...egyszerűen nem merem.

Pedig ez se jó így...nem tudom mit csináljak.

2018. máj. 25. 00:12
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Kivehetsz egy nap szabadságot és akkor el tudsz menni a próbanapra. Amúgy tényleg rákérdezhetsz hátha emelne és ő sem hülye érteni fogja. Amúgy lehet hogy bele is fér neki.
2018. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha bejön a meló? Akkor hogy mondom meg? :(
2018. máj. 25. 14:46
 6/8 TappancsMancs ***** válasza:
Válthatsz munkahelyet. Ennyi. Úgy mondod ahogy jónak látod. :) A felmondási időhöz ragaszkodhatnak ami általában 30 nap.
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogsz egy számítógépet, bepötyögöd wordbe hogy egyoldalúan fel szeretnél mondani szépen megfogalmazva, kinyomtatod, dátum+ aláírás 2 példányban, aztán egyik nap mondod neki hogy beszélni szeretnél vele, fel akarsz mondani, és a kezébe nyomod a papírt. Aztán nyilván rá fog kérdezni hogy miért, akkor elmondhatod neki hogy keveset keresel, de egyéb problémád nincs. Ekkor ha meg akar és tud tartani akkor emel, ha nem akkor megkezdődik a felmondási időd. Ennyi. Ne legyél ennyire tutyimutyi mert így nagyon sokszor fognak még kihasználni az életben... Egy felmondásnál sokkal nehezebb problémáid is lesznek még.
2018. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Többé-kevésbé ismered a cég forgalmát, anyagi helyzetét, hogy mennyire megy nekik.

Ha megy és mégis így fizetnek elvből otthagynám őket, amint lehetőségem adódik rá.

Szóval számolj magadban és légy határozott. Meglehet, eddig hülyét csináltak belőled. A mézesmázos duma, kedveskedés esetleg csak a valóság elkendőzésére (hogy rajtad spórolnak, miközben ők híznak) szolgál...

Te látod, hogy mi a valóság.

2018. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!