Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát vállaljam el...

Melyik munkát vállaljam el szerintetek?

Figyelt kérdés

OBI-ba van takarítói állás, wc-t pucolni stb. Szombaton és vasárnap is kell menni.


Vagy mennyek el segédmunkásnak?

Betonozni kell, lapátolni, ásni, szolnak akkor oda kell vinni amit kérnek stb. 110 ezer lenne a fizetés.

Minden fele lenne a munka.



2018. jún. 28. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"110 ezer lenne a fizetés" Ennyiért fel sem kelnék korán reggel, takarítani meg pláne. Nem igaz hogy jobban fizető munkát nem találsz, pedig annyi helyre keresnek állandóan embert hogy az hihetetlen. ha bírod a több műszakot meg az éjszakázást akkor nettó 160-180 ezreket is megkeresnéd, vagy menj el Aldiba vagy Lidlbe bolti dolgozónak nettó 200 ezred meglenne 2 műszakba és igaz hogy hétvégén is van munka de cserébe hétköznap kapsz pihenőt vagy ahogyan esik, és minden hónapba lesz szabad hétvégéd. Férfiként én nem mennék el takarítani, az női munka. A férfi takarítás egyedül a külső ablakok lemosása de ott egyedül az alpinistáknak fizetnek nagyon jól ha nincs tériszonyod, na meg persze az autó kozmetika ami inkább férfiaknak való takarítás terén.
2018. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos itt max a legjobb fizetéses gyárak 150 ezer a leg több, max 170 de az elég nehéz munka. Az egyik haverom is ott akarja hagyni kevés neki a 140 ezer, és külföldre akarna menni.

Faterommal mennék dolgozni, de biztos lesz másokkal is mennék autóval, vagy néha hetelni is.


Hétvégén meg maszekolni voltam vele két szombaton, és mind a két szombaton kaptam 10 ezrest, most szombaton is megyek vele mert még nem fejeztük be a kerítést.

2018. jún. 28. 18:11
 3/3 anonim válasza:
Én takarításért nettó 160-at kapok egy gyárban. Igaz lenéznek, de kit érdekel? Magamban tudom hogy van 2 szakmám, 1 diplomám meg 2 nyelvvizsgám, többet keresek mint egy operátor aki lenéz állandóan, és csak 3 hónapot húzok le itt pályakezdőként és távozom külföldre.
2018. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!