Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten frissdiplomás...

Budapesten frissdiplomás program ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

Br 300at ajánlott a cég. Ti elvállalnátok ennyiért?

Én kicsit keveslem, de a többi helyről, ahova jelentkeztem, fel sem hívtak.



2018. jún. 29. 10:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mellesleg addig is tapasztalatot szerezel és tanulsz, amíg dolgozol.
2018. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Ne vállald, ne szerezz tapasztalatot úgysem ér semmit, inkább keres mást többért, azt ha nem jön össze.., akkor így jártál
2018. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Kezdőként bruttó 300, úgy hogy más szóba sem állt veled nagyon jó. A helyedben örülnék neki mint majom a farkának.


Most komolyan, még munkahelyed sem volt, más lehetőséged egyenlőre nincs... mire föl gondolod, hogy most ennél többet érsz? Ráérsz akkor dobbantani, ha már lehúztál itt 6-24 hónapot és közben bejött a jóval jobb ajánlat.

2018. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Már írtam korábban, hogy nem vagyok kezdő.. Két évet már dolgoztam. Keveslem a fent említett összeget, ezért érdekelne mások véleménye. Pár napja kiírtam egy kérdést, hogy mennyi a reális fizetés és ott 350-et írtatok, most meg még a 300-at is sokalljátok...
2018. jún. 29. 21:35
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, mivel ez egy olyan oldal, ahol a kérdések a kötekedőket vonzzák. Attól függően, hogyan fogalmazol meg egy kérdést, teljesen eltérő típusú válaszokat fogsz kapni.
2018. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
akkor ne vállald, mi az egyéb opciód, miből fogsz élni?
2018. jún. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kérdés, amit senki nem mert még feltenni: milyen mérnök? Ezen elég sok múlik.
2018. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát ilyen képességekkel vállald is el. Többször is kérdezték, hogy milyen mérnök is vagy valójában, de képtelen vagy rá válaszolni. Mint akihez el sem jut amit válaszolnak. Csak mérnök :DD


De, hogy értsed.

Egy kezdő mérnök kereshetsz nettó 140-300 között is akár.

A titok: Hogy milyen szakos mérnök. -> Befolyásolja az iparágat ahol dolgozik. -> Befolyásolja a fizetést.

2018. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi ezen a bonyolult?

Ha máshonnan nem hívtak vissza és az ajánlott bér nagyobb, mint a jelenlegi fizetésed, akkor fogadd el, hiszen nincs más lehetőséged.

Megjegyzem én kezdőként is keveslem azt a pénzt, Budapesten egyszerűen kevés egy normális életszínvonalhoz. 2 év tapasztalattal (feltételezem nem a mekiben dolgoztál) meg egyenesen röhejes összeg (mérnöki fizuról beszélünk mérnöki/manageri munkáért). De persze mindenki annyit kap, amennyit ér az adott cégnek.

2018. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!