Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti megpályáznátok mégegyszer...

Ti megpályáznátok mégegyszer ugyanazt az állást ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ha már jelentkeztetek az adott helyre ,voltatok interjún is de nem titeket választottak ki.Úgy nez ki most megint lesz üresedés. Bnőm mondta próbáljam meg megint. Szerintetek?
2018. júl. 1. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Fogynak az emberek, mennek külföldre - így nő az esélyed, akár Téged is felvehetnek.

2018. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A jelenlegi munkahelyemen az utolsó két jelölt közt voltam, a másik jelentkező kapta meg az állást. Pár hónap múlva lett egy üresedés, felhívtak, hogy aktuális-e még a jelentkezésem, mondtam, hogy igen. Bementem ismét, fel is vettek. Azóta már lassan 4 éve vagyok ott.

2018. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
persze. Ha az előző interjúkon jól szerepeltél akkor az még előny is, hiszen nem zsákbamacskát hívnak be interjúra.
2018. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor igen, lehet te leszel most a jo

Hajra

2018. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!