Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyukák, ti megpályáznátok...

Anyukák, ti megpályáznátok ezt az állást?

Figyelt kérdés

Jelenleg olyan munkám van, amit szeretek. Sok kihívás már nincs benne, főleg rutin. De kiszámítható a munkaidő, rugalmas, elmehetek táppénzre, nem kell itthonról dolgozni.


A másik hely + nettó 80, de sok a túlóra, néha kiszámíthatatlanul; ha hajtás van, akkor nem lehet elmenni táppénzre, olykor a bejelentett, kiírt szabadság is ugrik.


A gyerekek 3 és 4 évesek.


2014. aug. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mennék át oda. Én úgy vagyok vele hogy ne menjen a család rovására a "pénzhajhászás". Főleg hogy ott kb. azért kapod a +80at, mert kb. sokkal többet kell érte dolgozni.
2014. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Függ attól most mennyit keresel, az mennyire elég, illetve van-e segítséged a gyerekekkel (nagymama) aki hozza-viszi őket ha te sokáig bent vagy. Én nem pályáznám meg személy szerint, amit írsz nyugisnak tűnik, nekem nem hiányozna a stressz. Csak ha anyagilag muszáj lenne.
2014. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A férjem tudna a gyerekekért menni és táppénzre, ha szükséges. Ha ő sem, akkor bébiszitter.


Most is kijövünk anyagilag. Szakmailag lenne nagy előrelépés a dolog.

2014. aug. 19. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, attól függ.
2014. aug. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!