Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy darabig megéri kamionozni?

Egy darabig megéri kamionozni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, jelenleg csinálom a C jogsimat, illetve utána az E-t. Azért is, hogy legyen egy másik szakmám is. Jelenleg egy gyárban dolgozok, ott is irodában, fizetésem olyan kb. 250 körül van. Gondolkodok, hogy kb másfél év múlva el akarok kezdeni kamionozni. ( Ott is Autószállítás terén )

Ti mit csinálnátok a helyembe? Külföldön akár ennek a fizetésnek majdnem a 3x meg tudnám keresni. Szerintetek?


2018. júl. 1. 17:44
 1/9 anonim válasza:
88%
Az nem úgy működik, hogy egyből autószállító leszel. Először örülj hogy felvesznek valahová, aztán majd egyszer esetleg lehetsz autószállító. Az autószállítók a krémje a szakmának.
2018. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
látom megnézted st22lacika lagermaxos videóját...:D
2018. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rohadtul nem éri meg
2018. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol ember hiány van. Ha elsőre talán nem is - de az sem lehetetlen - egy kis gyakorlat után fogsz találni állást.


Csakhogy kamionozni nem lehet "egy darabig". Megszokod a cigányéletet, a jó pénzt és benne ragadsz.

2018. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pár évig ki lehet bírni én 1 éve kezdtem. 3. Cégemnél vagyok és van 5 millió ft megtakarításom.
2018. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Áhh felejtsd el... st lacikán nevelkedtél, nem vagy elhivatott csak a penzt latod benne... sokat fogsz sírni...
2018. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

az autoszallito a kamionozas kremje? Szerintem meg pont a legallja... kisfulkes phosrakas kamionok, az a rohadt sok macera az osszeset felpakolni stb...


Amugy asszem a Holdmayer nagyon keresi most az embereket, talan kezdot is felvesznek.

2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az autószállítás nem kezdőknek való. Még a lehajló ágakra is figyelned kell.

0 gyakorlattal fel sem vesznek.


Egy darabig mennyi?

1év - 2év - öt év?

A kamionozás egy életforma.

2018. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
ja mert amugy siman lehet dodgemet jatszani ha ponyvassal vagy :D hagyjuk mar... Teljesen mindegy milyen agon kezdesz, mindenhol figyelni kell, es be kell vallalni a kockazatot, errol szol az egesz.
2018. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!