Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belföldi furgonos állást...

Belföldi furgonos állást lehet találni netto 150-160 körül?

Figyelt kérdés
Itt Heves megyében nagyon nehéz dolgom van, már mindent átnéztem, és semmi..ötlet?

2018. júl. 1. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
csomagfutár cégek biztos vannak...talán meg is adják, persze ezért kihajtják az embert...úgy más hasonló nincs igazából. ezeken kívül a magánvállalkozások lehetnek, akiknek van kiszállítással kapcsolatos munkakörük is...
2018. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anc ***** válasza:
48%

Szia! Én ezt találtam neked: [link]


De azért még nézzél körbe: [link]

2018. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez C kategóriával keres sofőrt, szóval gondolom nem kis furgonra.
2018. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
65%
Első hozzászólónak nincs tapasztalata nem tudom minek szól bele. 300-ért kell kihajtani a beled. 150 manapság már alap.
2018. okt. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, akkor miért van sofőrhiány az országban, miért fogdossa a gls is a sofőröket lasszóval? én nettó 300ért vígan dolgoznék reggeltől estig...nemrég láttam egy hirdetést, kisebb futárcég dpd alvállalkozójaként keresett 1 sofőrt, nettó 200-at ajánlott...ezt csongrád megyei régióban.


az nem jelenti azt, hogy nem létezik ilyesmi, csak hát az én munkahelyemet is elég sokáig kerestem...ott 140ezer jön össze túlórákkal, szombatokkal és én meglátásom szerint laza, nagyon rugalmas a munkavégzés. és itt nem a fuvarozás a cég profilja, csak egy szolgáltatása. ilyen kis cégeknél esetleg van esély a laza munkavégzésre, de ennek tekintetében is fogják megfizetni az embert...beírják 8 osztályosnak, mivel a munkakör nem igényel ennél többet...és akkor minimálbér...esetleg kicsit több, ha az ember kialkudja.


szóval igenis van rálátásom, legalábbis dél-alföldön...heves megyében gondolom még ennél is szarabb a helyzet.


az, hogy mondjuk pesten biztos jobban lehet találni magasabb bérért is, se nekem, se a kérdezőnek nem oszt nem szoroz...az élet is drágább közel annyival.

2018. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 évvel ezelőtt kaptam kezdésnek 160-at, de az családi vállalkozás volt és évente emeltek. Nemrég mentem át rendes nagy csomagküldős céghez 250. Néha beugrok barkácsáruházhoz házhozszállítónak de ott is 1200 az órabér. Csak az szívás mert ott kézzel kell lepakolni az árut vagy éppen emeletre felvinni ami csempétől a 30 kilós zsákokon át bármi lehet amiért ez a pénz kevés szerintem ezért sem dolgozott ott rendszeresen. Ezt csak azért említem meg mert itt nem ritka a napi 10-11 óra de meg is lehet keresni a 300-at de ezért már kihajtod a beled. Ez északnyugaton van.
2018. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!