Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka mellett hogyan oldjátok...

Munka mellett hogyan oldjátok meg az állásinterjúra járást?

Figyelt kérdés

A szituáció egyszerű:


- Jelenleg is pénzből élek. Ráadásul most pont sok kiadás várható.

- Mindenképp ott szeretném hagyni a jelenlegi helyemet, szakmai munkára vágyom és a jelenlegit egyre kevésbé szeretem.

- 40 óra munka + az ebédszünetek + néha "kvázi" kötelező túlórák.


2018. máj. 27. 13:42
 1/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Szabadságot kell kivenni. A túlórák egy részével rendelkezik a munkáltató, de pontosabbat nem tudok.
2018. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahova el lehet menni késő délután - este interjúra. Másképp meg szabadság.
2018. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Közli az ember, hogy 3 nap múlva szabadságra menne egy napra sürgős ok miatt? Ezt sokszor nem lehet eljátszani, attól félek.
2018. máj. 27. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Home office

Én úgy csináltam, hogy dolgoztam reggel 8tol 2ig, ez ugye 6 óra. Utána elmentem interjúra 2 és 5 között, majd 5től még dolgoztam este 8ig, az 9 óra, azaz 8 óra munka + 1 óra ebédszünet.

De volt már hogy shiftteltem a munkanapom, és 6tol dolgoztam 3ig, és 4re mentem interjúzni.

2018. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk bent kell lenni 9 órát, kötött munkaidő, nincs fél nap szabadnap és még orvos vagy bank miatt is úgy kell pitizni, hogy picit előbb elengedjenek, pedig sima irodai munka, mondjuk csoportosan csinálunk mindent, de ez akkor is túlzás.
2018. máj. 27. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor táppénz vagy szabadság.
2018. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
...de elengednek szabadságra több alkalommal is úgy, hogy "figyu főnök, két nap múlva sürgős dolgom van"?
2018. máj. 27. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor táppénz -> hasmenés (szaporafosás)
2018. máj. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de elengednek szabadságra több alkalommal is úgy, hogy "figyu főnök, két nap múlva sürgős dolgom van"?"


Nálatok ez hogy' működik, ezt mi nem tudjuk. Nálunk még ebből nem volt gond. Akár aznap is mehettem utamra, pedig mi is csapatban dolgozunk.

2018. máj. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
Igen. Ahogy írod kérdező a #7-ben. Ez nem állásinterjús dolog hanem szabadságkérelem téma. Akinek kell az szól, megbeszélik. Max ha pont rengeteg a munka alakul másképp, amúgy ez így megy.
2018. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!