Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy (majdani) informatikus...

Egy (majdani) informatikus karrierjében mennyire okozhat hátrányt egy tetoválás az alkaron?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Network engineer vagyok, nekem ugyan nincs tetkó de egy kollégámmal van, a kutyát nem érdekli, én is simán megyek rovidgatya póló komboba, senkit nem zavar
2018. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha jó szakember leszel, a kutyát nem fogja érdekelni mi van rajtad.
2018. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem péniszt, horog keresztet vagy más nyalánkságot tetováltatsz, akkor nagyjából senkit nem érdekel. Laza helyeken nyilván nem gond, felvágós (pl. pénzügyi) cégnél meg úgyis hosszú ujjú ingben kell lenni, az alól gondolom nem látszik ki.
2018. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Az egyik bankban vagyok fejlesztő, két lány is van nálunk szétvarrt karokkal, senkit nem érdekel. Még terjed is a vicc, hogy lányokból csak tetováltat vesznek fel. De van persze srácokból is tetovált.
2018. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te vagy a horogkeresztes srác?

Gondoltál már rá, hogy virágokat tetováltass bele, vagy valamit ami elfedi?

2018. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem horogkeresztet szeretnék. :D

De megnyugtattak a válaszok. Azt hittem a tetovalás jelentősen rontaná az esélyeimet, és kenegethetem alapozóval a karomat minden reggel. :D

2018. júl. 11. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!