Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik átlagos emberként kezdtét...

Akik átlagos emberként kezdtétek és gazdagok lettetek, tudtátok azelőtt hogy gazdagok lesztek?

Figyelt kérdés
És továbbá még az is érdekelne hogy azon a foglalkozáson lettetek gazdagok amit nagyon szivesen csináltok/amit nagyon szerettek ?

2018. júl. 3. 21:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen ,még arra is kivámcsi lennék hogy hogyan kezdtétek ? ,tanulmányaitokra is kiváncsi lennék... ? ,előre is köszönöm mmindenkinek !
2018. júl. 3. 21:55
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikortól számít valaki "gazdag"-nak.
2018. júl. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Például onnantól hogy az országának ahol lakik a népesség leggazdagabb 25% ában benne van
2018. júl. 4. 12:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem gondoltam, de főként azt nem gondoltam gazdagként, hogy egyszer újra csóró leszek.
2018. júl. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 feco8888 ***** válasza:
100%

Szegénységből törtem ki, és hittem, hogy gazság vagyok de. Cselekedni kellett hozzá

A sikertelen ember a cselekvésnèl bukik el, vagy el se kezdi, közbe mert valamit nem tud és feladja

2018. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"tudtátok azelőtt hogy gazdagok lesztek?"


Megyek feladok egy eurojackpot szelvényt. Biztos nyerek.

2018. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na nyertél előző? :D


Amúgy én most elég csóró vagyok, de szakmailag elég sok mindent szedtem össze, fejlődő cégnél vagyok. Így mostmár 1-2 éven belül elég jó fizum lesz, sokat tudok majd félrerakni, lakásra költeni.


Azt csináld amit szeretsz, könnyebb vele előrejutni. ügyesen válaszd ki a szakmát, olyat válassz ahol előrébb jutva van nagyobb fizetés is.

2018. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nem, nem gondoltam, de főként azt nem gondoltam gazdagként, hogy egyszer újra csóró leszek."


Gazdag voltál és csóró lettél?! Azt meg hogy?

2018. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Például onnantól hogy az országának ahol lakik a népesség leggazdagabb 25% ában benne van"


Az kb mit jelenthet? Próbáltam keresgélni de nekem úgy tűnik a felső 25% elérése nem is olyan nehéz. Ha a bevételt nézzük akkor havi nettó 3-400 ezres bér már a legjobb 25% közé tartozik, miközben egyáltalán nem gazdag az én fogalmam szerint.

2018. szept. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nettó 400 már stabilan top 10%.


2016-ban, 2,9 millió 1 főre jutóval / év a leggazdagabb 10% -ba lehetett kerülni. Tavaly év végén mondjuk legyen 10%-al több. Szóval nettó ~280 egy főre jutóval a top10% -ba van egy háztartás.


[link]

2018. szept. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!