Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok, ti dolgoznátok webcam...

Lányok, ti dolgoznátok webcam girlként?

Figyelt kérdés
Mármint, nem ebben az ezerrel csapatós stílusban, hanem inkább a beszélgetős vonalon.

2018. júl. 4. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom most az a célod erkölcsi megerősítést szerezz itt, hogy nem is olyan gáz webcam lánynak lenni. Hát tőlünk nem fogod ezt megkapni.
2018. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha téged már ismeretlen emberek véleménye is érdekel, akkor az nem a te világod :D


normális alany erre a dologra az, akit még az sem zavar, ha teszem azt valamelyik közeli ismerőse rátalál egy ilyen élő csatornán "beszélgetés" közben...

2018. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én már jó ideje művelem ezt a melót, nem mások véleménye érdekel...mármint nem férfiaké, vagy maradi, prűd lányoké. Csak szeretném látni, hogy a többi lány - főleg egyetemisták - hogyan látják ezt a melót
2018. júl. 4. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

"nem mások véleménye érdekel...mármint nem férfiaké, vagy maradi, prűd lányoké. "


Magyarul csak az olyan emberek véleménye érdekel, akiknek az álláspontja megegyezik a tiéddel, más szóval erkölcsi megerősítést keresel.

2018. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szövegértés egyes, fiam! A nem prűd lányok is gondolhatják, hogy ezt bem csinálnák. Nem prűdnek lenni, nem csak annyit jelent, hogy mindent megtennél, ami ilyesfajta....komolyan az ilyen alacsony IQ-val rendelkező emberektől szó szerint megfájdul az ember feje.
2018. júl. 4. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A prűdség relatív dolog, hol és mi alapján húzod meg a határt? A te szemszögedből valószínűleg mindenki prűd aki leszólja a te "szakmádat". Én nem tartom magam prűdnek, sőt elég nyitott vagyok.



Mi volt a célod ezzel a kérdéssel, ha nem az erkölcsi megerősítés? Azt ne mondd, hogy azt szeretted volna megtudni, hogy hogyan látják az egyetemisták ezt az egész dolgot mert ez te is tudod hogy nem igaz. Úgy szűkíted le a válaszolók körét, hogy a végeredmény megegyezzen azzal, amit hallani szeretnél. Ha tényleg az összes egyetemista véleménye érdekelne, akkor szerintem te is tudod, hogy mi lenne a válasz.

2018. júl. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én is egyetemista vagyok, ahogy majdnem mindenki akit ebben a szakmában ismerek. Továbbra sem a megerősítés a célom. Csupán érdekelne, hogy azok, akik nem ismerik ezt a világot. Pontosabban csak elképzeléseik vannak róla, mint például láthatóan neked is.


Nem kell, hogy egyezzen mások véleménye az enyémmel. A szüleim egyenesen hallani sem akarnak a munkámról, de én ezt megértem. A prűdség egy elég objektív fogalom. Attól, hogy egyesek nem ismerik a szótári leírását a szónak, ezáltal úgy gondolják, hogy ez egy szubjektíven meghatározható fogalom, attól még igenis egy igen könnyen körbejárható/meghatározható fogalomról van szó.

2018. júl. 4. 22:35
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg, miért is tudnám a választ?? Mint írtam majdnem minden munkatársam egyetemista. És például az én szakomon mindenki tudja, hogy ebből élek. Van olyan lány akit például én magam vezettem be ebbe a szakmába.
2018. júl. 4. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
értem, tehát akkor igazából te kerítő vagy, és az is lehet, hogy ez az egész kérdés csak egy hirdetés, hátha találsz még pár csajt, akit befűzhetsz, hogy menjen....ügyes vagy.
2018. júl. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én most szeretnék belekezdeni ebbe a webcamos dologba. Esetleg kérhetnék tőled pár infót? :)
2019. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!