Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki jelentkezik egy...

Ha valaki jelentkezik egy jobb állásra, leellenőrzi a munkavállaló a tanulmányait, végzettségét? (többi lent)

Figyelt kérdés
Itt konkrétan arról van szó, hogy nincs felsőfokú végzettségem, de jártam egyetemre mondjuk 1 évet, leellenőrzik-e, ha azt mondom, 2 évig jártam.

2018. júl. 8. 07:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2018. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Amikor belépsz, kérik a diploma másolatát. Ha nincs, akkor valószínűleg vége is a munkaviszonyodnak.
2018. júl. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, a munkáltatóra gondoltam természetesen. Jó, de azt is leellenőrzik, meddig jártam egyetemre? Mennyit végeztem el belőle? Egyáltalán le tudja, kikérheti az egyetemről az adatokat?
2018. júl. 8. 07:32
 4/32 anonim ***** válasza:
19%
Van diplomád van nincs, ez itt a kérdés. Természetesen ha felmerül a gyanú, hogy a diploma hamis, fordulhatnak az azt kibocsátó intézményhez, aztán indulhat büntetőeljárás okirathamisítás miatt.
2018. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Jó, de vannak munkahelyek, ahol az is számít, ha csak jártál valahova.
2018. júl. 8. 08:05
 6/32 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem nagyon. Ha valamit elkezdtél, de nem fejezted be, az inkább rossz pont.
2018. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Sehol se számít. Kibuktál, eluntad, nem éri meg fel se tüntetni.
2018. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
#5: én egy ilyet se tudok. A kutyát sem érdekli. Max akkor számít, ha elvégezted, de nyelvvizsga hiányában nem kaptál diplomát, és a munkához nem kell nyelvtudás. Egyébként meg valóban inkább negatívum.
2018. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, vannak munkahelyek, ahová mindenféle embert felvesznek, gondolom, nem árt, ha valamit tanult is az ember és értelmes. Volt, hogy meg azért nem vettek fel valahova, mert túl képzett vagyok, mivel felsőoktatási intézményekbe jártam.
2018. júl. 8. 08:54
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy egy évet elvégzel, még nem leszel túlképzett! :D
2018. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!