Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biomérnökök! Ti hol tudtatok...

Biomérnökök! Ti hol tudtatok elhelyezkedni és mennyi a nettó keresetetek?

Figyelt kérdés

Valamint rendelkeztek e MSc diplomával, vagy "csak" az alappal?

Van e bármilyen egyéb végzettségetek, képesítésetek?


Előre is köszi!


2018. júl. 10. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
MSc-vel közmunkás vagyok árkot kapirgálok, de ha összejön a pénz kimegyek Londonba mosogatni.
2018. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért kell trollkodni, szerinted ezt ki hiszi el?
2018. júl. 10. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
majd meglátod
2018. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha igaz amit mondasz, akkor miért nem keresel egy normális állást?

Tele a net hírdetésekkel, persze nem mind álom munka, van ahol 3 műszak van, van ahol 12 órázás (viszont csak heti 36 óra munka), de úgygondolom a közmunkánál ezek jobbak...


Illetve minek csináltál MSc-t, ha sehol sem tudtál elhelyezkedni BSc-vel sem?


Kamu.

2018. júl. 10. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

pályakezdőként a reális bsc-vel nettó 170-230 körül van.

Mscvel pedig a pályakezdő bér 200-290 közt van nettóban


Nyilván függ a helytől is.

pl, ha közalkalmazott leszel mondjuk oktatási intézményben vagy állami szerv laborjában, akkor aktuális bértábla határozza meg.

2018. júl. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Üdv! Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, csak én is ilyet szeretnék tanulni és érdekelne, hogy el lehet-e menni ezzel a szakmával rendőrségre bizonyítékelemzőnek?
2018. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szerintem oda inkább vegyész mérnöki kell, de csak tipp. Meg talán kriminológus, de ez így furcsa párosítás :D

És akármilyen spéci diplomád is lesz, szerintem mindenképpen szerencse is kell hozzá, mert nem hinném hogy annyi bizonyíték elemzőre van szükség.

Ha van néhány qki megbizható, az már elég.

Ráadásul szerintem MO-n ritka az olyan bűneset, ahol ilyesmire szükség van.

2018. júl. 11. 14:42
 8/9 anonim válasza:
El lehet helyezkedni, de főleg vegyészes állásokra itthon. Ugyanakkor felvesznek ilyen helyekre is simán, ha jó vagy, mindig írják, hogy gyógyszerész, vegyészmérnök, biomérnök végzettséget várnak el pl. a gyógyszercégek. Alapból a szak inkább a genetikára és mikrobioszra megy rá, itthon viszont az ilyen munkából kevés van a versenyszférában(sőt ilyen génszerkesztés, PCR, CRISPR nincs is kb.). Állami helyeken van ritkásan ilyen meló, de mivel állami, a fizetés is olyan...:D MSC szinte kötelező, és érdemes külföldre menni, nyugaton ezerszer jobban megbecsülnek, azt vettem észre itthon ilyen laborpatkányként kezelnek, külföldön meg jól megfizetnek, és magukhöz kötnek jó feltételekkel.
2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Előző vagyok: mminőségirányítási okj jól jön hozzá, szeretik azt a kombót a cégek.
2018. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!