Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennél a munkánál mennyi a...

Ennél a munkánál mennyi a reális bérigény?

Figyelt kérdés

Friss diplomás vagyok, de majdnem mindennigaz rám az állás hírdetésből, 2 év 8 hónap munkatapasztalatom van, de akkor még nem voltam diplomás.


[link]


Én 300 nettóra gondoltam. Szerintetek? (előtte 200-at kaptam)


2018. júl. 12. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány gyereked van? Friss házas vagy?
2018. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha elmész abap-ban fejleszteni 300k-ért akkor jó nagy mazochista vagy.

Éppen ezzel párhuzamosan szerintem kénytelenek lennének többet is adni mint 300k.

Sok szerencsét

2018. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Tessék: [link]

ABAP programozó átlag bér.

Én azt mondanám kezdésnek 400 nettó (kb 600 bruttó) és próbaidő lejárta után emeljenek 50 ezret (nettóban).

2018. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értek a programozáshoz, de a munkaügyhöz picit igen:

Jó tanács, hogy soha ne nettó bérigényt mondj.

2018. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, miért? Én mikor állást kerestem nem is foglalkoztam olyan hirdetésekkel/ajánlatokkal, ahol nem nettó fizetést írtak/mondtak. Rohadtul nem érdekelt, hogy mennyi az adó, a járulék stb., csak az, hogy mennyi pénzt fogok kapni.
2018. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lonely:

Talán azért, mert a nettó elég sok mindentől függ, családi kedv. a gyerekek után, személyi kedvezmény stb stb.- mégpedig úgy, hogy a te adódból, járulékodból vonnak kevesebbet.

A bruttóból egyszerűen kiszámolod a nettót, de a nettóból visszafele ez a fentiek miatt bonyolultabb:)

Például,

Ha nincs gyereked, 500 nettót kérsz, akkor a munkáltatód ez után az 500 után fizeti a saját járulékait utánad.

De

Ha van 2 gyereked és nettó 500-at kérsz, akkor a te kézhez kapott 500-ad a munkáltató szempontjából nem 500, hanem kevesebb.


Elöbbi netto 500 bruttója az 500000 tényleges bruttó, utóbbi bruttója pedig kevesebb.( pontosabban, a nettó több a kedvezmények miatt).

Munkáltatói járulék szempontjából az első esetben sokkal többet kell fizetni is- pedig a nettók egyformák.


És ezeknek lehet kismillió verziója.

Minden bérügyes nevében kérem, ne bsszatok ki velünk így:D

2018. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
Én olyan bruttó 500-550 kilóra saccolom, ennyit nyugodt szívvel bekérhetsz BP-en. Ha tényleg van ABAP fejlesztési tapasztalatod és a modulokat is ismered, akkor ez teljesen reális.
2018. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!