Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezhetnék sportolóké...

Hogyan szerezhetnék sportolóként támogatókat?

Figyelt kérdés
Fiatal küzdősportoló vagyok több nemzetközi eredménnyel (7x Európa bajnok, többszörös magyar bajnok) (nem nagyképűségből írtam) és az lenne a kérdésem hogy hogy a kezdjek neki a támogatók illetve szponzorok keresését illetve hogy esetleg ők keressenek meg engem? Mit kéne ahhoz tennem hogy felfedezzenek és támogassanak?

2018. júl. 13. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Először neked kell sajnos kilincselni, mondjuk azoknál akik küzdősport felszereléseket árulnak, esetleg sportboltoknal, edzőtermeknel
2018. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy az első is írja először neked kell menned, sőt jó sokáig ez lesz az útja annak ha valami komolyat szeretnél.


Azonban ez az egész nem úgy működik, hogy majd ők felkarolnak téged a nulláról és mindent kapsz.


Neked kell elkezdened felépíteni a közösségi médiában lévő profilod.


Magyarul aktív követő táborral kell rendelkezz, befolyásoló szerepednek kell legyen.

Különben nem leszel értékes marketing szempontból.


Vagyis a lépés:

Közösségi oldalak (minden platformon)

Aktivitás

Érdekfeszítő tartalom


Amennyiben már elértél valamit, nyugodtan lehet fogalmazni a leveleket a támogatóknak.

2018. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a jó tanácsokat.
2018. júl. 13. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!