Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogászati asszisztens reális...

Fogászati asszisztens reális fizetése?

Figyelt kérdés
Mennyit keres átlagban egy fogászati asszisztens? Nemsokára bejejezem az okj sulit. Képesítés nélkül, és suli ideje alatt egy évig voltam megyei jogú város magán fogászati klinikáján. Ott egy óra kb 800 volt nettóban, a túlóra 1000. Otthagytam a helyet, képesítéssel megyeszékhelyen elhelyezkedve szintén magán klinikán pofátlanság lenne fizetési igénynek 1500 nettót mondani? Pesten tudom hogy fizetnek ennyit, de """vidéken""" ? Előre is köszi:)

2018. júl. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Igen, sok lenne a netto 1500, de meg bruttoban is. Asszisztensnek kb 200 brutto/ho.
2018. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Előző helyen majdnem nettóba kaptam 200at. Persze túlórával. Neked ez a bruttó 200 tapasztalat, vagy csak tipp??....
2018. júl. 15. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Én ennyit adnék neked:D Illetve a feleségem barátnője is fogászati asszisztens magánklinikán, épp hogy kézhez kap 135 nettó körül. Persze eltartja a sugardaddy, szóval neki mindegy tulajdonképpen.

Diákként kevesebbet adózol, azzal számolj, hogy a munkáltató csak azért nem fog több pénzt adni, mert neked több adóterhed lesz.

2018. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm fogászati asszisztens Győrben egy jólmenő magánrendelőben. Átlag nettó 230-260-at kap.
2018. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem attól függ, milyen a hely ahová mennél. Ha egy jól menő, felkapott fogászat ott simán el lehet kérni 1500 nettó körül, ha viszont kisebb hely, kevesebb az ügyfél akkor nem nagyon. Egyébként kérni kérhetsz amennyit akarsz, max nem kapod meg. :D
2018. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azóta találtam mást amit ezzel a végzettséggel lehet csinálni, és elvárásaim szerint fizet. A szakmában tényleg nehéz lenne ennyit kérnem. Vagyis kapnom:)
2018. júl. 22. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Megkérdezhetem mit találtál? Jöhet priviben is. :)
2018. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy ritka sz@r szakma, menjetek inkább felszolgalónak, most vadasszák őket. 400/hó nettó😉
2018. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Egyet kell hogy értsek.. De felszolgálónak alkalmatlan lennék.:) köszi a tippet..
2018. aug. 3. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!