Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp ( British Petroleum) - nél...

Bp ( British Petroleum) - nél gazdasági diploma nélkül, angoltudással mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
nettó 90-et takarítóként
2018. júl. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem,mert van egy ismerősöm,akinek nincs szakirányú végzettsége vagy tanulmánya . Ügyfélkapcsolatokat kezel.

Nem a pénztárcajában szeretnék turkálni,csak informálódni szeretnék ,ha valaki esetleg tudja.

2018. júl. 14. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

'Nem a pénztárcajában szeretnék turkálni'


Nem a fenet nem, ordit a sarga irigyseg meg a venasszony-kivancsisag a kerdesbol. Semmi kozod hozza.

2018. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Arra nem gondoltal,hogy menni szeretnek en is es keresem a lehetosegeket?

De mindegy is mit gondols. h

Ha nincs informaciod,a valaszoddal senki nem megy semmire.

2018. júl. 14. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a cég nevét sem tudod rendesen leírni, akkor inkább ne erőltesd a dolgot.
2018. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

Valami papírod azért van? vagy csak érettségi?

Customer service területen kezdőként meg lehet kapni a bruttó 280-350 kilót, azaz nettó 200-220 körül.

De folyékony angoltudás kell.

2018. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg az ismerősödet ?
2018. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg nincs tanulói jogviszonyom. Otthagytam az egyetemet, más területet tanultam. Angolból van egy gazdasági nyelvvizsgám B2-es szint..ennyi közöm van a gazdasághoz. Nem volt nehéz letenni,nem kellett hozzá kiemelkedő gazdasági tudás.


Az ismerősöm nem olyan közeli ismerős,hogy erről kérdezzem. Mindössze csak megtudtam,és felkeltette az érdeklődésem a hely. Lehet ,hogy nekem is lenne esélyem.

2018. júl. 14. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Customer Service területen Pesten nettó 250-300 körül adnak plusz juttatások. Szegeden lehet kevesebb.
2018. júl. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!