Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bankban valutapénztárosi...

Bankban valutapénztárosi állásra jelentkeztem de nem tiszta az erkölcsim, segítenél?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja egy 5 éves ügy zárult amikor is végül szeméremsértés miatt felfüggesztett fogházra ítéltek....Megy másodfokra tehát elvileg folyamatban lévő eljárás alatt vagyok. Dolgoztam már tőbb penzváltoban. Soha nem volt gond. Szerintetek lehet bármi bajom,pl előre kérik fel sem.vesznek addig nincs szerzodes es munka?


A penzvaltokban mindig halogattam es szerintem levagtak a dolgot szoltak ketszer es semmi.

:(


2018. júl. 15. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan mi volt az ügy? Ha csak egy nyilvános hugyozás, amit pont meglátott a rendőr, akkor nem gáz szvsz.
2018. júl. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ne itelj kerlek..de nemi eroszak miatt emeltek vadat amit a birosag vegul szemeremsertesre modositott. Szoval ezert kerdezem hogy bankban hogyan mukodik..raderoltetik az elejen mar vagy akkora munkahiany vsn meg minden hogy csak megemlitik de mar dolgozhatok is?
2018. júl. 15. 06:42
 3/8 A kérdező kommentje:

De en ezeket meg se emlitem..evidencia..de en amugyis vsak most nyar vegeig akarok dolgozni aztan ugyis egyetemet folytatom..

Szoval?

Erkolcsi miatt teljesen idegben vagyok pedig eddig sosem volt gond mert egyszeruen kozoltem.h beviszem.de nem vittem..


Mit javasoltok? Hogy elkeruljem a kudarcot

2018. júl. 15. 06:48
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy bank azért komolyabb, mint egy pénzváltó, ott csak be kell mutatni a papírt, aztán ők eldöntik mi fér bele nekik. Hozzáteszem, ha kiderülne, a kis ügyed a munkatársaid közt szerintem nem szívesen dolgoznának veled.
2018. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nagyonnagyon rossz fenyt vetne a bankra, ha kiderul, hogy ilyen embert alkalmaz, szerintem a jelenlegi bankellenes hangulatban ezt nem kockaztatnak.
2018. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy őszinte legyek,2. válaszadó,a munkatársakat le*arom,én dolgozni akarok,hogy megéljek.
2018. júl. 15. 11:52
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet hogy én bonyolítom túl ezt a kérdést,csak tudjátok bankban még sosem voltam,igaz,ez kifejezetten vpt munkakör


egyébként én mindent túlbonyolítok...köszi a válaszokat...

2018. júl. 15. 11:54
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Erkölcsibe nem fog bekerülni semmilyen nem jogerős büntetés.
2018. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!