Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélye egy gyári munkásnak...

Van esélye egy gyári munkásnak irodai munkakörbe bekerülni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 15. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Pfúúú, ott tolod a szalag mellett közbe meg lesed az irodistákat, hogy egyszer te is ott LOL :D


Nincs amúgy. Vagy jelentkeztél ilyen pozícióra mikor felvetetted oda magadat vagy nem, nem értem mit sumákolsz, sumákoltál.


Nyelvet beszélsz, irodai programok számítógépes meg van, van irodai asszisztensi végzettséged ?!

2018. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ha van megfelelő végzettséged és tudod hogy van felvétel ilyen munkakörbe akkor meg kell pályázni, mert ilyen cégeknél szeretik ha belső ember kerül oda, mert hogy az egyszerűbb több téren mint ha utcáról vennének fel valakit aki azt sem tudja hogy néz ki belül a gyár.
2018. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Van, nekem is összejött annak idején. Persze nem a legyek hozták össze, tanulni kellett hozzá. Más kérdés, hogy piszokul megbántam azt a váltást, alig egy év után boldogan mentem vissza a termelésbe.
2018. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!