Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti felmondanátok a helyemben?

Ti felmondanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

29 éves férfi vagyok. Sajnos nem a legjobb diplomám van. Államigazgatási főiskolán végeztem. Ennek fényében közigazgatásban dolgozom immár több, mint 6 éve.


De már nagyon mennék. A fizetés gagyi, a szakmai fejlődési lehetőségeim a nullát karcolják alulról, a vezetőség szakmailag nincs a csúcson. S ami a legfontosabb unom a munkám.


Az évek alatt sikerült egy kis vállalkozást létrehoznom másodállásban és sikerült hitelmentesen lakást is vennem.


Kelet-Magyarországról beszélünk, tehát tudom, hogy nem könnyű, de mások véleményére lennék kíváncsi, hogy mit lépne a helyemben.


Köszi!


2018. júl. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha a fizetés gagyi, hogy veszel hitelmentes lakást? Ha van már saját vállalkozásod, akkor minek vagy még alkalmazott?
2018. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
1es, miért ne lenne alkalmazott? Látszik hogy semmit nem értesz hozzá.
2018. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Az évek alatt sikerült egy kis vállalkozást létrehoznom másodállásban és sikerült hitelmentesen lakást is vennem."


Jól tolod, én a helyedben a vállalkozást fejleszteném inkább.


Ha igazán pofátlan vagy, akkor megtartod az állásod és amellett szentelsz több időt a vállalkozásnak, amíg ki nem rúgnak.


GYIK válaszolóként mondom: király csávó vagy

Adófizetőként mondom: légy átkozott te közpénzpazarló

2018. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Otthon laktam és spóroltam, így lett lakásom.


Nem, nem vagyok közpénzpazarló, mert kb 10 emberrel kevesebben vagyunk, mint kellene, így rengeteg a munka.....

2018. júl. 17. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!