Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondanátok, hogyha nem...

Felmondanátok, hogyha nem kapnátok fizetésemelést?

Figyelt kérdés
Illetve személyes indíttatásból nem túl rózsás lenne a teljesítményértékelés?
2018. jan. 31. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne tartalékom és/vagy kilátásban más munka akkor igen.
2018. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mennyi lett?
2018. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem kaptam, de aggódok 😐
2018. jan. 31. 21:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg váltáson gondolkodom, de legalább valami életszerűt kérni itt, mert ebből megélni nem lehet...
2018. febr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell felmondani, ha már van alternatíva. Nem kapod meg az emelést, akkor elkezdesz keresgélni, aztán ha már célegyenesben vagy, akkor megmondod, hogy letöltöd a felmondási időt és dobbantasz.
2018. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én sem rögtön gondoltam ☺
2018. febr. 1. 21:13
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma megkaptam, kevéssel 90% alatt volt, tehát egy erős jó. Azzal szoktak fizetést emelni?
2018. febr. 2. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ nálatok ez a 90 % minek számít. Előző cégemnél ez nagyon jónak számított mert 100 % volt a maximum.

Mostani cégemnél a 90 % kb az iskolai kettesnek felel meg, és az számít jónak aki kb 120-130 %-ra teljesìti a kitűzött célokat. Ez persze nonszensz, de ìgy van.

Nyilván nem túl motiváló ha vki nem kap fizuemelést, de ilyen esetben elgondolkodnék h tényleg rosszul dolgozom-e, a többiekhez képest hogy dolgozom, vagy netán a közvetlen főnökömnek nem vagyok szimpi? Ha az utóbbi akkor elkezdenék keresni másik állást. Illetve sok helyen nem csak egyszerűen adnak egy értékelést, hanem van egy ehhez kapcsolódó eleszélgetés is a főnökkel, ott nyugodtan kérdezz rá h meg van-e elégedve veled, illetve h mivel nincs.

2018. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a 100 a plafon. Annyit elmondott, hogy szakmailag meg van elégedve, de a kompetenciára még jobbakat jelölt be. Vannak pontatlanságok, az rendben van, de aki dolgozik, hibázik egy keveset és én látványosan képben vagyok. Sajnos, egy kolléganőmről ez nem mondható el, egyszerűen azt sem érti, hogy miben van benne. Természetesen nem tehet róla, lehet, hogy beteg. Mondta még a vezető, hogy többletfeladatokkal is megbízna. Még várok egy félévet, mert még nagyon betanuló fázisban vagyok.
2018. febr. 4. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!