Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennétek dolgozni jobb...

Elmennétek dolgozni jobb híján havi nettó 195ezerért?

Figyelt kérdés

Bolti eladónak, heti 5 nap 10 órára. Őszintén szólva, menjen munkába ennyiért akinek hat anyja van. Nem is értem mit gondolnak a

munkáltatók..


2018. júl. 16. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor ne vállald el, nem kötelező
2018. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
elég gyenge troll kérdés lett...
2018. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Ne hazudj! Senki nem keres ntto 195 ezret! Hazugság!

Épp most lett megvitatva ez egy másik kérdés alatt.

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


ITT MINDENKI HAZUDIK!

2018. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Elmennél te 95ezerért is, ha kellenél valahova....
2018. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát bizony a magyar emberek jelentős része 95-ért megy el, mert nincs jobb. Kizsákmányolás, megalázás, nap mint nap. De elmegy ennyiért is az ember mert különben éhenhal.
2018. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem bruttót akartál írni. Egyébként elmennék heti 5 nap 10 órára ennyi pénzért. Ez kb. 1000Ft-os nettó órabér.
2018. júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aki 95ert elmegy, meg is erdemli a sorsat. Lehet talalni 195ert eladoi munkat, de ez akkor is keves.
2018. júl. 17. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanezt 150-ért csinálom, szóval két kezem összetenném ezért a pénzért. Igaz, cserébe szinte egész nap nem csinálok semmit, szóval ez a 200-as fizu még túlzás is talán.
2018. júl. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ha azt összeveted, hogy manapság 3-4 műszakban, gyárakban 12-essél keresnek ennyiket nettőben kezdőkként, max. egy kicsivel többet, mert megtapasztaltam már ezt-azt, hogy hogyan működik ez a globalista pénzcentrikus világ, amire néha már köpni tudnék, ráadásul úgy, hogy ebben nem szaroznak, a hétvége is benne van, mert itt ám leszarják a parasztot, hogy nem nagyon van élete, mert hétvégén is meló van, még nyugodtan ez a választás is előtted áll, de ez a heti 5 nap úgy, hogy szabad a hétvégéd is mellé, azért meggondolandó. Ez csupán egy jó tanács.

Mint gondolnának, azt, hogy a magyar birka nép, sajnos rá vannak kényszerülve arra, hogy kisebb pénzért is kihajtva a belét (dolgoztam olyan helyen is, ahol anno 100.000 Ft alatt kerestem és 564Ft-os bruttó órabérrel kezdtem anno 5 évvel ezelőtt és 980-ra sikerült felküzdenem csak), na ha valami, ez a kizsákmányolás, de most már nekem is elegem lett ebből, hogy nem becsülik meg az ember munkáját, csak hajtsad ki a beled, eldöntöttem én is addig keresek, amíg meg nem találom a legideálisabbat és amit szeretek is csinálni.

Erről ennyit, csak nálad az is nyom a latban, hogy 5 nap munkahét szabad hétvégékkel (nem tudom, hogy 2 műszak-e) és ott van, hogy közel 200.000 Ft, nem akarlak elkeseríteni, de bolti eladóként ennél nem találsz jobb fizetést, csak ettől lejjebb.

Remélem tudtam segíteni!

2018. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!