Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnökök! Mennyi az...

Gépészmérnökök! Mennyi az nettó órabéretek?

Figyelt kérdés
arra is kiváncsi vagyok, hogy hány év tapasztalat van a hátatok mögött, és hogy havonta kb hány órát dolgoztok? Elégedettek vagytok? bsc vagy msc diplomátok van?

2018. júl. 19. 20:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
18%
Persze, nyilván látszik már ennyiből is, hogy köze sincs a témához. Valószínűleg még munkája sincs szegénynek, nemhogy diplomája. Csak őszintén érdekelne az ilyen egyedek motivációja, amikor hazudnak a fizujukról.
2018. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem ezeket a vádaskodásokat. Valaki feltesz egy kérdést, én leírom az én infómat, próbálok segíteni, aztán elkezdenek gúnyolódni, hogy nemisigaz, bebebe. Miért érdekelne engem, hogy elhiszitek, vagy nem?


Egyébként egy svájci cégnek bizonyos "nagygépeit" telepítem ügyfelekhez és szervizelem, ha meghibásodnak, szinte egész nap a dunántúli régiókat járom céges autóval, ritkán sógorékhoz is átmegyek. Néha előfordul, hogy napokig nincs elvégzendő feladat, ilyenkor a dokumentációikat bújom elvileg, képzem magam. Hat éve vagyok a cégnél, pár terméküket ismerem, mint a tenyeremet, ha gond van, hamar meg tudom oldani és ezt megfizetik.


Az egyik ismerős vállalkozóként dolgozik be, óránként 40 ezret számláz ugyanannak a cégnek. Vén róka, tizenvalahány éve dolgozik nekik, őt küldik, amikor egy problémát senki más nem tud megoldani.


Első voltam.

2018. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
39%
24-es, hagyd, kar a gozert. Ezek ovodasok, ezzel a “szar melot vegzek 150ert havonta, ha mas tobbet keres ugyis hazudik” mentalitassal.
2018. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
80%
Mivel havi fix fizetésem van, az órabér aszerint változik, hogy adott hónap hány órás. Mondjuk 150-180 óra között szokott lenni általában, ennek megfelelően az órabér kb 1700-2000 Ft között mozog. Túlóra esetén ennek az órabérnek 1,5-2x-esét fizetik ki. 1,5 éve vagyok főállásban gépészmérnök, korábban voltam még 1,5 évet gyakornok is (illetve még volt más munkaviszonyom is, de az nem gépészmérnök pozíció volt). Osztatlan képzéses BME diploma, ami kb az MSc-nek felel meg. Állami cég, nyugis a munka, ehhez mérten a fizetéssel elégedett vagyok jelenleg.
2018. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
14%
Továbbra se értem miért jó össze vissza hazudozni. Irány a munkaügyi hivatal, tessék állást találni. Mindenki látja, hogy tizenéves kis szerencsétlenek vagytok. Szedjétek össze magatokat!
2018. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
24%

Semmi jelentösége hogy ép igazat mondanak vagy nem. Elérhetök ezek a fizetések. Föleg heti 60-70 órában. Amúgy semmi értelme igy egy számot megadni. Külföldön ugyan ugy vannak hatalmas külömbségek területenként mint

pl magyarországon Budapest és vidék közöt.


[link]

2018. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%
Órára visszaszámolva kb 2000-et keresek. Havonta kb 170 órát dolgozok. 3 év tapasztalat, BSc diploma.
2018. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
62%

Utolsó: kamu :)


Még helyesen se tudsz írni/beszéni


Dolgozom*

2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Beszélni*
2018. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
32%

Ez a gyakorik érdések... A kamuzósok gyülekezete... Gratulálok! Életcél teljesítve! De szerintem most már ideje meginni a finom kakaót és aludni, általános iskolásoknak aludni kell ilyenkor :)


(Tudom, hogy csak kamuzós tinik vagytok, én sem értem mire jó ez...)

2018. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!