Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő amíg találok munkát?

Mennyi idő amíg találok munkát?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja keresek munkát, már vagy 20 interjún voltam, kétszer a 3. fordulóba is behívtak, de a végén mégsem engem választottak...Pályakezdő vagyok, de fél-fél évet gyakornokoskodtam multinacionális cégeknél, így tudok speciális rendszerekben dolgozni, angolul jól beszélek,barátságos vagyok,az interjúkon magabiztos voltam, úgy éreztem jól sikerültek. Volt egy cég, ami nagyon szimpatikus lett és nagyon szeretnék ott dolgozni, de nem engem választottak...Volt hogy egy nap 3 interjúm volt, úgy érzem a stressz kifárasztott és csalódott vagyok. Nektek is így volt?

2018. júl. 21. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Befejeztem az egyetemet, 3 hónapig voltam otthon, majd elkezdtem egy napi 8 órás/11 hónapig tartó szakirányú tanfolyamot. Ennek a befejezte előtt 2 héttel lett munkám.


Utána költözés miatt felmondtam, fél évig tartott mire az új helyen találtam.

Ott lejárt a hat. idejű szerződésem, azután 3 hónapig voltam munkanelkuli, mire elhelyezkedtem


Szóval, 0 nap és 6-7 hónap közti idő.

Nyugat-Mo.

Kevéssé keresett szakma.

2018. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2018. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapesten bölcsész ba val Meg felso ngol és némettel 1 hét alatt találtam egy SSc Ben, igen nem a legjobb munka volt, mai eszemmel már kerülnek mimtvampir a napfényt,csak akkor nem volt pénzem így nem volt választásom, kellett valami
2018. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mesélsz a végzettségedről, meg hogy milyen munkákat pályázol meg, akkor könnyebben lehet találgatni.
2018. júl. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!