Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten ismer valaki jó...

Budapesten ismer valaki jó SSC-t ahova érdemes lenne menni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok is érdekelnének. Tényleg emberhiány van?
2018. júl. 23. 20:16
1 2
 11/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
27%

Azért a legböszmébb júzert az alkesz Balázskához hasonlítani igencsak meredek.

A Tré systems meg egy kupac kaki, még mindig.

2018. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%

Há jóva akkó megkortyolom ezt a jau fajta konyakot e, elszivok egy jau fajta szivart aztá lehordom a tré systemet gyakorin he


Fejezd már be ezt a mesterkélt, értelmiségi földesúr stílusban való írkálást, és azért mert téged kirúgtak, még nem biztos, hogy szar hely. :D

2018. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Estádio de Felchút ***** válasza:

Sosem dolgoztam a trénél.

Azok még nálam is böszmébbek.

2018. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%

Nem prolizni már senki:(((((

Nah de nem baj eszem a zsiros kenyeret meg bontom a kőbányait

2018. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"#3 kevered a call centerrel, teljesen más"


Tudom, de általában SSC-knél is kell telefonálgatni. Vagy létezik olyan SSC-s munkakör nyelvtudással, de különösebb szakmai tudás (pl. programozás) nélkül, ahol egyáltalán nem kell?

2018. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb SSCben ugyanazok a "betegségek" találhatók meg.

Semmi megbecsülés, csak egy szám vagy, inkompetens főnökök akik az egymással való cicaharccal vannak elfoglalva, ha szerencséd van, 2%-os fizuemelést kapsz kétévente, amit úgy adnak el mintha meg lennél szentelve, unalmas, repetitív meló...


De tényleg emberhiány van a legtöbb helyen és sok más melóhelyhez képest jól fizet. Próbáld ki, és melátod, bejön-e. Egyébként a legjobb, ha valami új, induló projektbe mész.

2018. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

1. Köszi! Nekem angol felsőfok mellett középfokú japánom van, de nem tudom itthon mennyire kelendő, mert inkább európai nyelveket kérnek másodiknak tudtommal. Ráadásul én a nemzetközi vizsgát csináltam (N3), ahhoz, hogy itthon elfogadják kéne tennem egy kiegészítő vizsgát, aztán fene tudja, lehet jó nekik ahogy van.


2. Hát ez így nem túl biztató. Én is a végzettségemhez totál nem releváns munkákból próbálok annyi "papír" tapasztalatot összeszedni, hogy egy komolyabb helyen már szóba álljanak velem... Eddig még olyan 1 év és 3 hónap körül járok olyan téren.


3. Tudtommal van back office, ami elég vegyes, de tuti írni is kell.


4. Köszi!


5. Neked is köszi, úgy tűnik elég vegyesek a meglátások és jobb, ha szkeptikusan állok hozzá.


6. A mostani munkahelyemnél talán nem lehet rosszabb....bár igen, ha netán oda mennék és rossz lesz, akkor hagyom.


16. Köszi, a jelenlegi helyem is ilyen sajnos, éhbérért. Ráadásul papíron irodai munkának volt hirdetve, de a gyakorlatban a munkaidőm fele komoly fizikai munka (köszi magyar posta, kerüljétek ezerrel!).


A rossz körülményeket még úgy ahogy eltudnám viselni normális fizetés mellett.

2018. júl. 24. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!