Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaidő lejártával emelni...

Munkaidő lejártával emelni fogják a bérem, ha megkérdezik mekkora növekedést szeretnék, hány százalékot illik mondani?

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, hogyan mondjam, hogy ne bántsalak meg... szóval az ilyen faék egyszerűségű dolgozókat nem szokták túlfizetni.

Munkaidő lejártával? Munkaidő lejártával mész haza...

2018. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap kapsz 2% emelest
2018. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs siettem a buszhoz na 😂

Próbaidő*

2018. júl. 25. 18:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem értél meg arra, hogy túléld a próbaidőt.

Amúgy munkafüggő, mit dolgozol? Mennyit kapsz érte?

2018. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hmm miért is nem értem volna meg, mert egy szót véletlen leírtam? Benne van az szerződésembe, hogy a próbaidő alatt keresek 150.000 nettót, és ezt majd növelik a lejártával.

Pénzügyi asszisztensként dolgozok, hogy mennyit keresek azt az előző mondatban leírtam.

2018. júl. 25. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nettó fizetés van szerződésedben? És ha gyereked lesz, mi lesz az adókedvezménnyel?
2018. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bruttóban van megadva, pont úgy van megadva, hogy a jelenlegi helyzetemből kifolyólag pontosan 150.000-t kelljen adniuk.
2018. júl. 26. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!