Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Annak van ertelme szerintetek,...

Annak van ertelme szerintetek, hogy ahova szeretnék nagyon menni (kisebb cégek), elküldöm az önéletrajzom, hogy szívesen mennék hozzájuk? Vagy felesleges, mert egy mozdulattal kitorlik csak az emailt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer így vettem fel valakit.
2018. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Van értelme igen. Engem egy olyan céghez vettek fel így ahova nem is gondoltam hogy bekerülhetek. 1 évig agyaltam hogy küldjem e vagy ne...
2018. aug. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lenne? Alapból miért merül fel a kérdés? Elküldöd akkor már 2 lehetőséged van, megnézi vagy nem nézik meg. Ha el sem küldöd akkor garantáltan nem fogja senki megnézni.
2018. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nyugodtan elküldheted, vesztenivalód nincs. Maximum kidobják, vagy el sem olvassa senki. Viszont ha el sem küldöd akkor semmi esélye, hogy felvesznek. Hajrá!
2018. aug. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
én ezt a kérdést egyáltalán nem is értem...
2018. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító kommenteket! :) még sosem csináltam ilyet, nem tudtam, hogy egyáltalán szokás-e, de akkor megpróbálom. :)
2018. aug. 2. 09:10
 7/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

Persze.

Én egyszer BP-i közvetítőnek küldtem el a CV-met, hogy csá csumi csőtészta, aktuális lett az álláskeresésem, nagyjából ezek az elképzeléseim.

Másnap reggel csörgött a telefonom :-)

Sosem lehet tudni.

2018. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!