Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden munka unalmas (max az...

Minden munka unalmas (max az 1. pár hónap után)?

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

13 évig voltam metróvezető: nem mondom, hogy néha nem volt unalmas, de túl lehetett élni :D

Pedig ez aztán tényleg monoton munka (vagy legalábbis annak tűnik), de én szerettem :-)

2018. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
nem
2018. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
Amit szájhúzva csinálsz és nem szeretsz, az unalmas lesz. Amit szeretsz csinálni, azt nem fogod megunni.
2018. aug. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De mindenképp valami monoton sz..rt kell megszeretni gondolom.



Most napi 30, de akár 300 (feladattól függ) ügyfél adatait ellenőrzöm és/vagy másolgatom, és az egész környezetem lehurrog, hogy minden munka monoton, mi a bajom ezzel...

2018. aug. 4. 07:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na engem pl. egy irpdába beültetnének papírmunkára, valószínűleg megőrülnék rövid időn belül.


Minden embernek meg vannak a maga "kvalitásai", hogy milyen típusú, stb. van, aki egy kézbesítő, anyagbeszerző munkát nem bírna, van, aki az irodait. Vizsgáld meg magadban, melyikhez tartozol, mit szeretsz csinálni és próbálj meg affelé keresgélni, akár tanulni is.

2018. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok: ha pedig nincs lehetőséged változtatni, akkor keresd meg azt, hogy miaz, ami miatt elvállaltad ezt a munkát (gondolom, nem volt más) és próbálj meg azzal megbékélni. pl. amikor nagyon utáltam a munkám, azokon a napokon mindig arra gondoltam, hogy legalább ki tudom fizetni a számláimat és el tudom tartani a gyerekemet belőle :-)
2018. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én tőzsdézek és mellette tőzsdei kereskedő programokat készítek.

Imádom, DE nekem a hobbimból lett a pénzkereset.

2018. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!