Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan diákmunka, ami...

Van olyan diákmunka, ami egész éves és nem kell emberekkel foglalkozni?

Figyelt kérdés
4 éve dolgozom egyetem mellett diákmunkán pénztárosként, már az első évben is, de most végképp elegem lett az emberekből. Nem a munkával van bajom, mert eddig is csináltam és még csinálnám is, de az emberekből elegem lett. Persze elhiszem, hogy van aki tizenéve vendéglátós és "akkor ő mit mondjon?", de ha van választási lehetőségem (ahogy nekik is), akkor én azt meglépném. Azért nem fejtem ki, hogy mi bajom az emberekkel, mert nem az a lényeg, hanem a fő kérdés. (Egész éves alatt azt értem, hogy nem csak alkalmi munka, pl nyáron). Köszönöm.

2018. aug. 3. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
és 4 év alatt mit tanultál az egyetemen?
2018. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő
2018. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van gyári munka is. Kérdéses, hogy mekkora előrelépés ez a kasszázáshoz mérten, de jól belegondolva nem olyan sok főállású meló van úgy egyáltalán, ahol nem kell kommunikálni emberekkel. IT, fuvarozás, bizonyos irodai munkák, gyár, és szinte ki is fújt.
2018. aug. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Örülök, hogy az okos buksid felfogta a kérdést :) [link] Ilyen kérdésekre a választ.


Irodai munkát sajnos a diákközvetítő nem tud ajánlani. Gyári munka suli mellett nem kivitelezhető szerintem. Annyit hozzáírnék még a leírtakhoz, hogy az idegenforgalom az, amit elkerülnék.

2018. aug. 4. 04:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a diákszövetkezet nem tud Neked ilyen munkát, akkor Neked kell keresned, normál munkát: adatrögzítő, fordítás, stb. -itt nem kell emberekkel foglalkozni.
2018. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk ez elektrotechnika néven futó első féléves tananyag
2018. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, akkor rengeteg multinál van gyakornoki pozíció, nem kell a diákszövetkezettel szerencsétlenkedni, lehet közvetlenül is jelentkezni. De mivel már 4 éve dolgozol, gondolom diploma megszerzése előtt állsz. Miért nem a leendő szakmádban keresel munkát? Egy papírral és sok év teljesen irreleváns munkatapasztalattal sokkal nehezebb lesz elhelyezkedned pályakezdőként.
2018. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!