Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezek az érdeklődés...

Szerintetek ezek az érdeklődési körökkel mi lehet belőlem?

Figyelt kérdés

Most hetedikes vagyok, el kene kezdenem gondolkodni milyen suliba menjek. Angolból nagyon jó vagyok, szeretem is, minden nap használom, külföldi barátaimmal napi szinten beszélek. Negyedik osztály óta tanulom, de osztálytársaimnál jóval előrébb járok.

Emellett mindenből ötös vagyok első óta, csak idén év végén lettem négyes matekból és fizikából (ugyanaz a tanítani nem képes "tanár" tarjta mindkettőt).

Tanulni nem igazán szoktam, szerencsés vagyok, elég, ha órán figyelek.

Angol mellett egy éve olaszt tanulok, iskolával sokat utazunk külföldre.



Nyelv mellett érdekelnek az állatok, legfőképpen a lovak. 4 éve lovagolok, 1-2 év múlva lehetőségem lesz egy saját lóra. Vonz a lóversenyzés, inkább az ügető. Sokszor járok ki a kincsembe. Tapasztaltam már az ügetőhajtást is.



Szerintetek milyen irányba kéne mennem? Valami jól fizető állást szeretnék, amivel kényelmesen lehet élni, nem kell túlhajtanom magam.


Tudom, még elég korán van, de szeretném megalapozni a jövőmet...



2018. aug. 7. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Lapátolhatod a lószart angliába havi 1000 fontért.
2018. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Én azt javaslom, hogy bármilyen irányba is mész később, már most elkezdheted, a programozási nyelveket tanulni. Nagyon hasznosak, az informatikában meg elég nagy hiány van, főleg programozókból. Angollal társítva meg akár penge lehetsz külföldön is.


Informatikában meg tengernyi hely közül választhatsz ahová elhelyezkedsz majd később. Sok sikert!

2018. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

"Emellett mindenből ötös vagyok első óta" azért hetedikben ez nem olyan nagy dolog. Egyébként ez az amit elfelejthetsz. Nem lehet az ember mindenből tökéletes!

Koncentrálj azokra a tárgyakra amelyek IGAZÁN érdekelnek!

Lehet az az angol, a biológia (lovak miatt gondolom :D).

De azt ne csináld, hogy mindenből jó akarsz lenni, mert nem fogsz tudni. Feküdj rá a választott tárgyakra és tudatosan készülj belőlük már most az emelt érettségire, hogy később továbbtanulhass velük egyetemen és gond nélkül felvegyenek. Sok sikert!

2018. aug. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Hetedikben még nem feltétlenül kell eldöntened mi akarsz lenni. Az angol hasznos, menj valami emelt angolos osztályba (hacsak másból még nem vagy kiemelkedően jó) és majd kiderül. Én németes osztályból mentem Angliába egyetemre mert utáltam a németet az angolt meg szerettem, tehát nem az dönti el az életed hátralévő részét, hogy hova mész középiskolába. Egy nyelvi osztályból is lehet orvosnak menni vagy bárminek ha jó vagy az adott tárgyból.
2018. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
11.-es vagyok és fogalmam sincs mi akarok lenni. Nem vagy elkésve, még sokat fogsz változni. Az,hogy milyen középiskolába mész még nem dönt el semmit.
2018. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!