Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra mit vegyek...

Állásinterjúra mit vegyek fel? (sparba megyek)

Figyelt kérdés

Sparba megyek holnap állásinterjúra eladó-pénztáros állásra. Mit kell ide felvenni?

Sose voltam még állásinterjún.


2018. aug. 8. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Semmi különös, pont úgy menjél mint ahogy egyébként is szoktál, illetve ahogy egy olyan munkakörben dolgoznál.
2018. aug. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Spárba azért nem hiszem, hogy 100ezres öltöny kell vagy ahhoz hasonló. Igényes legyél az a lényeg. Letisztult, ne feliratos póló meg 20 piercing (habár olyat is láttam már a sparban dolgozni). Egy farmer is megfelel egy valamilyen felsővel (persze nem tudom lány vagy fiú vagy), csak annyi, hogy ne valami kihívó vagy botrányos.
2018. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Térdig erő csíkos egyberuhára gondoltam szandállal. Szerintetek?

Lány vagyok :)

2018. aug. 8. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Jónak hangzik. Szerintem az a lényeg, hogy igényes legyen, tiszta és ápolt légy. Nem hiszem, hogy sokat számít, hogy csíkos vagy pöttyös azon kívül.
2018. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima ügy, csak ne főjjél bele az odaúton. Úgyhogy menj nyugodtan évszaknak megfelelően felöltözve.
2018. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!