Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kontrollernek melyik a...

Egy kontrollernek melyik a leghasznosabb mesterképzés (levelezőn)?

Figyelt kérdés

Amikre gondoltam:

-BCE vez.szerv. kontrolling szakirány (Sokan sztárolják, de nekem kevésnek tűnik a tantervben a valódi pénzügyes rész)

-pénzügy (melyik egyetemen?)

-számvitel (vezetői számvitel szakirányon, de melyik egyetemen?)


2018. aug. 11. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én kontrollerként dolgozom és a számvitel msc-t csinálom a BGE-n, lassan végzek. Levelezőn nem javaslom, nagyon húzós. Ledarálják azon a 2-4 találkozáson (tömbösített órákon) a tananyag 20%-át, a többit meg tanuld meg a könyvből vagy ahonnan akarod, nem baj ha nem érted.

Értelmetlen házi dolgozatokat kell írni, mert az oktatóknak előírták, hogy legalább egy házi dolgozatot feladjanak. Töltelékórák vannak, amin lényegében nem történik semmi értelmes, mégis kötelező (pl. hogyan írjunk szakdolgozatot? (haladó kutatásmódszertan) - mesterképzésen értelmetlen, hisz már írtál egyet). Az ilyenek elveszik az időt az olyan tanóráktól, aminek lenne haszna, de nincs rá idő.

2019. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!