Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok mondani olyan munkáka...

Tudnátok mondani olyan munkákat amit B kategóriás jogosítvánnyal lehet végezni?

Figyelt kérdés
Jelenleg csomagkézbesítőként dolgozom amivel semmi bajom, de szeretnék többet látni a világból és nem lenne hátrány ha közbe dolgozhatnék is. A nemzetközi fuvarozás egy alternatíva, de hátha van más lehetőség is amiről nem tudok. Szóval olyan munkakör érdekelne aminél vezethetek, utazhatok. Emellett jöhetnek más autóval végezhető munkák is pl: futár, területi képviselő stb.

2018. aug. 13. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Pizzafutár, taxisofőr, limuzinsofőr, futár.


B kategóriával nem hiszem, hogy a nemzetközi szállítmanyozásban nagy karriered lehet.

2018. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ritkán van nemzetközi is B kattal.

Tavaly hirdetek egy ilyet állást a közelembe, még el is gondolkodtam de a sok hátrány miatt inkább kihagytam.

Youtubon is láttam anno egy embert aki London és Magyarország között járkált.

Egy a "bibi" hogy hiába nemzetközizel nem fizetik meg mert "csak B kattal vagy"

2018. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Errefelé is ritka a lehetőség, és azért több a hátránya mint előnye B kattal fuvarozni. Habár ezt úgy mondom, hogy soha nem csináltam. Ezért is tettem fel a kérdést.
2018. aug. 13. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj el a BKV-hoz buszsofőrnek. Már B kategóriás jogsival is felvesznek.

[link]

2018. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak furgonos állások nemzetközibe B jogsival,de pörgős és sokat kell menni. Hosszabb távon nem szokták bírni az emberek. Vagy kimehetsz külföldre csomagkézbesítőnek minimális nyelvtudás is elég.
2018. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!