Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt (főképp) gyógyszeripar...

Van itt (főképp) gyógyszeriparban dolgozó projektmenedzser?

Figyelt kérdés

Nagyon hálás lennék, ha beszélgethetnék kicsit valakivel, aki ilyesmi területen dolgozik, hogy mire van szükség ahhoz, hogy ilyen területen és beosztásban dolgozzak.

Amit tudni kell rólam: három évig jártam orvosira, de rájöttem, hogy érzelmileg nem nekem való. Jelenleg gazdasági szakon tanulok, amit szeretek, de valahogy mégis húz az egészségügy és a gyógyszeripar.

Nemrég rábukkantam egy Richter Gedeonos álláshirdetésre és ez indította el bennem, hogy ilyen irányba mozoghatnék, nem mellesleg a fizetés is igen jó lehet.

Érdekelne, hogy milyen skilleket érdemes magamra szedni azon kívül, hogy van egy felsőfokú nyelvvizsgám és lesz egy közgazdász végzettségem ahhoz, hogy versenyképes legyen ilyen álláshirdetéseknél.

Köszönöm a segítséget.


2018. aug. 17. 08:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!