Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Alapdolgok miért számítanak...

Alapdolgok miért számítanak egy álláshirdetésben külön kiemelendőnek? Fizetés bejelentés bérlet?

Figyelt kérdés

Álláshirdetés. Büszkén írja a cég, jöjjön hozzánk dolgozni mert nálunk

- bejelentett munka (miért az nem alap??)

- pontos határidős fizetés (miért az nem alap??)

- fizetett túlóra (miért van nem fizetett is? és ki az a hülye aki úgy túlórázik)

- fizetett szabadság (miért az nem alap??)

- 86%-os bérlettámogatás (miért az nem jogszabályi kötelezettség)

- munkaruha és vlédőfelszerelés (még jó hogy adják.... mikor az ő dolguk)



Vagy én vagyok naiv hogy kiakadok ezeken?


2018. aug. 17. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%

@14:21


Szerintem nem azért estek neked, hanem azért mert a kérdésednek semmi praktikus értelme nem volt azon kívül hogy kihisztizd magad.

2018. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerint a bejelentett munka az kiváltság, és nem alap dolog, az meg is érdemli, hogy feketén dolgozzon és kihasználják.


Nálam is ezerszer volt, hogy jaaajdejo a cégnek, pörög a pénz, meg huuu micsoda lehetőségeink vannak. Aztán bejelentésnél meg a munkaerőn mutyizik (vagy ezért megy jól, vagy kamuzik)


Azért írnak bele mindent, mert akkor karcsú lenne a mit kínálunk rész. A gyümölcs kedd, meg kifogyhatatlan kávé résznél szoktam azt mondani, hogy sok sikert emberek.

2018. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen azt mégse írhatják bele hogy mit kínálunk 3 műszakos dögnehéz dögunalmas droidmelót szaros pénzért 0 perspektívával.


noha igaz lenne...

2018. aug. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem csillagom, nem alap.


Én eddig bárhol dolgoztam, munkaruhát sehol még nem kaptam.

A saját gatyámba, cipőmbe,dolgoztam, legyen szó gyárról, boltról, konyháról.

Egyszer egy tesco nagyvonalúan adott 1 agyonra használt pólót, mit csináljak a pólóval ? amikor az ember egész nap jön megy, a lábad a cipőd a gatyád kopik, ami a legdrágább, szr 500 ftos pólót én is veszek magamnak.


Szabadság ? most nemrég voltam valahol próbaidő alatt nincs szabadság, nonszensz, próbaidő alatt is megillet minden embert 3-4 nap, hát itt nem xd de cafeteria sem, meg munkaruha sem.

2018. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Eu, osztrák, német gyár, aztán cigány módra jár az ember mégis. A menekülteket kéne oda hajtani, aztán akkor dolgozzon.*
2018. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
A minap én is ezen a kérdésen morfondíroztam, de arra jutottam amire a többiek. Hiába alap, néhány helyen mégsem...Másik meg jól írta aki azt írta hogy elég üres lenne a felkinált rovat ha az alap dolgokat kihagynák.
2018. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk en addig el se kezdek dolgozni nig nincs munkaruha bakancs. hol a ruha? nincs? akkor majd szoljanak ha lesz- es hidd el egybol lesz!!!
2018. aug. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Alap h ilyen helyre nem megy az ember ahol a torvenyesseg kivaltsag. Kivancsi leszek h mikor jon el az a nap amikor ezeket a cegeket felszamoljak s az emberek felallnak s kiallnak magukert hogy marpedig ez nem rabszolgatarsadalom ahol torvenytelenul hajtjak az embereket az ehberert.Egyenlore megtehetik mert vannak akik ide oda torveny nem szamit mert az ehseg a szamlak befizetese a hitel torlesztes a gyerekek eltartasa mindent felulir mert az a penz is penz. S ezt a szemtelen alja cegek jol tudjak.Gyumolcsnap korlatlan kave udito babzsak blablabla az az igazsag h ezekbol nem lehet fedezni a megelhetest. Amig nem lesz utokepes munkavallaloi tarsadalom addig ez lesz a nevleges munkaero hiany ellenere is.
2018. aug. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%

". Kivancsi leszek h mikor jon el az a nap amikor ezeket a cegeket felszamoljak s az emberek felallnak s kiallnak magukert"


Azt se te se én, de még az unokáink unokái se fogják megélni! Az a nap itt Magyarországon soha nem jön el...

2018. aug. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

"Gyumolcsnap korlatlan kave udito babzsak blablabla a"



Hahhaha! És mit szólsz akkor az olyan helyekhez ahol még ezek sincsenek. Ahol van a minbér az a nettó 90 (ha egyáltalán be vagy jelentve ugye) és ennyi. Még egy szerelt kenyeret se kapsz pluszba...

babzsákfotel gyümölcsnap? Helyette a lónak egy nem páros testrésze az a tiéd-na mit szólsz akkor ilyen heylekhez?

2018. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!