Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villanyszerelő szakmát le...

Beugro kérdése:

Villanyszerelő szakmát le szeretném tenni, jó ötlet lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni a villanyszerelő szakmát DE sajnos nem igazán tudom hogy megéri-e. Mennyit keres egy villanyszerelő? Meglehet élni belőle itthon? Külföldre nem akarok kimenni itthon szeretnék dolgozni. Mennyit keres egy villanyszerelő?

2018. aug. 27. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat, mifelénk 3 hónapos előjegyzéssel már ki is jönnek...
2018. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Munkalehetőséged sok lenne, alkalmazottként is, a fizetések sem rosszak, fizetesek.hu szerint 267 742 Ft a bruttó átlagkereset. Nyilván olyan helyen ahol kevés villanyszerelő van megéri annak lenni, főleg vállalkozóként.
2018. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen igen ez érdekelneengem hogyvan e munkalehetőség illetve mennyit keresne.... Hegesztő a szakmám de ezzel sejnos elhelyezkedni nemtudtam.... mindenhol csurdoltig van ember
2018. aug. 28. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri, főleg vállalkozni. Nekem több villanyszerelő ismerősöm is van, aki több milliót is összeszed 1 hónapban. Persze vállalkozók.
2018. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De én egyedül is lehetnék akár vállalkozó?
2018. aug. 28. 21:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Akár egyedül is lehetnék vállalkozó? Tehát hogy nincsennek embereim csak én magam, egyedül
2018. aug. 28. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz egyedül vállalkozó, de inkább keress hegesztőként munkát, az hiányszakma, kizárt, hogy nem kapsz vele munkát. Merre keresel? Ha Fejér megye, akkor privátban küldök cégnevet
2018. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
BAZ megyébe szeretnék elhelyezkedni. Pályakezdő vagyok szóval nem is elsősorba a pénz a lényeg hanem a tapasztalat szerzés.
2018. aug. 29. 14:24
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondanátok még a szakmáról infókat?
2018. aug. 29. 20:27
 10/10 anonim válasza:
Azért a keleti országrészbe ( pl. BAZ megyébe ) alkalmazottként ne számíts túl sokra, olyan netto 1.000 Ft órabér körül mozog.
2018. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!