Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai ugynoksegekrol velemeny?

Anonimuspuszmusz kérdése:

Angliai ugynoksegekrol velemeny?

Figyelt kérdés
Magyarorszagrol szeretnenk eljutni ugynokseg segitsegevel, Anliaba. Valakinek van balami tapasztalata az itthoni ugynoksegekrol?

2018. aug. 29. 14:54
 1/1 Damn ***** válasza:

Ez jo regi, de azert leirom.

En a monster.com-ra raktam fel a CV-m 7 eve. Akkor kaptam egy megkeresest angliabol egy kozvetitotol. Kellett irnom egy "motivacios levelet" es azt az oneletrajzommal egyutt elkuldte olyan cegekhez amik engem erdekeltek (errol egyezteett velem). 2 cegtol kaptam megkeresest skypeos interjura. Abbol az egyik cegnek szimpatikus voltam ugyhogy meghivtak szemlyes interjura. A KOZVETITO fizette nekem a repulojegyet oda vissza, a meghivo ceg pedig a taxi illetve az ebedet allta. Csutortoki napon volt egy oda-vissza utam, hetfon kaptam a telfont, hogy felvettek.

Ezekutan egy pennyt sem kellett fizetnem a kozvetitonek a ceg lerendezte vele maguk kozott. Azota ketszer valtottam munkat itt angliaban, a masodik alkalommal hasznaltam kozvetitot/kozvetitoket. Vagyis angliabol-angliaba. Itt eleg vegyes volt a dolog, volt aki csak arra ment h "eladjon nekem egy allast" es le se tojta h mit akarok, volt aki megertette es segitett. Szerintem szerencsem volt a legelso alkalommal biztosan, itt angliaban pedig ereztem, hogy mi az ami buzlik es eleg jo elkepzeleseim is voltak szoval ki tudtam szurni azt aki nem jo. Automatizalas-mernoki teruleten ha keresel meg mindig tudok adni par kontaktot. Irj privibe

2019. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!