Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bűnügyi nyomozó súlyhatár?

Bűnügyi nyomozó súlyhatár?

Figyelt kérdés

A bűnügyi nyomozó és bűnügyi igazgatási nyomozót néztem de úgy hallottam lányként meg kell lennie a 162 cm-nek, é meg csak 160 körül vagyok. Viszont hallottam olyan állítást is, hogy elhiszik, ha behazudsz valamit, mert nem fognak megmérni. Aki ebben dolgozik mennyi az igazság?

Továbbá van valamilyen súlyhatár? Mert kicsit félek, hogy a 43-45 kg-ommal lehet túl könnyű lennék és ezért nem vennének fel.



2018. aug. 30. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Rendőr akarsz lenni és már az elején hazudni akarsz?


No comment.

2018. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ezekkel az adottságokkal ez a szak nem neked való. Én se megyek el fiú létemre a 176 cm-emmel meg az 57 kilómmal kidobónak, érted, ugye?!
2018. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a Zootropolis a kedvenc filmed?
2018. aug. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel ha kikelsz az ágyból, lógj fél percet egy rúdon két kézzel és utána mérd meg magad. 2-3 centivel magasabb leszel, mint napközben, mert a gerinc porckorongjai nem lesznek annyira összenyomva. Ha így megvan a 162, akkor küldd be, te sem hazudsz és ők is megkapják, amit akarnak.


Viszont azért nézz utána a 162-nek is, a nyomozó nem járőr, nem verekedni, hanem beszélgetni jár az utcára, csodálkoznék, ha tényleg lennének ilyen megkötések.

2018. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Rendőr akarsz lenni és már az elején hazudni akarsz?"


Még lehet, hogy plusz pont is jár érte a felvételin :D

2018. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!