Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnám jelezni azt,...

Hogyan tudnám jelezni azt, hogy szeretném elkezdeni ledolgozni főállásban az egyetemi féléveket?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés???
2018. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fuss neki még egyszer :-)

Az egyetemi féléveket ledolgozni? Hol? miért? Netán valamilyen munkahely fizette a tanulmányaidat?

2018. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező, nem kell jelezned, biztosítotti bejelentés alapján figyelik, hogy meglegyenek a kötelező éveid.


Ti meg húzzatok máshova kekeckedni, ha nem tudjátok, miről van szó.

2018. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A harmadiknak köszönöm a választ 🙂
2018. szept. 1. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kekeckedtünk, csak szerettük volna megérteni a kérdést, hogy segíthessünk.


De ha TE olyan okos vagy, hogy tudod a választ, akkor légyszi írd le, mi jelent ez a kérdés?

EZ ITT UGYANIS A GYAKORI KÉRDÉSEK, ami azt jelenti, hogy olyan kérdést tesznek fel, amire egy átlag ember tudja a választ.

No, hát elég régóta válaszolgatok itt (2-3 éve), de még egy ilyen kérdéssel sem találkoztam.

2018. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A hallgatói szerződés értelmében az egyetemi képzésed befejezése után, ha államilag támogatott képzésen voltál, akkor vagy visszafizeted a képzést, vagy ledolgozod a képzési idő egyszeresét.


Ha jól tudom, lehet választani, melyik opciót szeretnéd, viszont emlékeim szerint azt neked jelezned kell valahol, ha le szeretnéd az elhasznált féléveket dolgozni. A kérdésem pedig arra irányult, hogy hogyan és kinek kell jelezni, hogy én főállásban dolgozni fogok, és ezért kezdjék el ezzel "törleszteni" az én 6 darab elhasznált félévem.

2018. szept. 1. 23:54
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolj arra, amihez értesz. Ez a gond itt, mindenki beledumál abba, amiről gőze nincs... Ez a kategória a legdurvább, agyrém, milyen vagyok vannak itt adó, munkajog kérdésekre.
2018. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Köszi kérdező, hogy Te legalább normális stílusban elmagyaráztad :-)

2-es vagyok és akkor nem jártam olyan messze az igazságtól azzal a kérdésemmel, hogy valamilyen munkahely fizette a tanulmányaidat - csak nem munkahelyről, hanem az államról van szó :-)

Na, még egyszer köszi.

2018. szept. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a default opció, hogy dolgozol. Ha 20 év elteltével nem lesz meg a megfelelő mennyiségű munkaviszony, akkor kezdik el kiszámolni, mennyivel tartozol.
2018. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, és véletlenül sem akartam kekeckedni, viszont nem volt egyértelmű a kérdés.

Véleményem szerint én nem voltam bunkó azzal, hogy rákérdeztem - ellentétben veled, aki ismeretlenül leosztott, hogy húzzak máshová.

Légy oly kedves, ne te mondd meg, hogy elolvashatom-e a kérdést és érdeklődhetek-e. Szerintem ezért van ez az oldal.

Ha olyan hú de kva okos vagy, akkor nyilván magas beosztásban dolgozol valahol és semmi szabadidőd nincs. Ja, hogy a gyakorin osztod az észt, és semmivel sem vagy több másoknál? Akkor jó lenne leszállni a magas lóról, mert semmi olyan nem hangzott el részünkről, ami miatt ilyen taplónak kéne lenned.

2018. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!