Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mennyire szabályos dolog?

Ez mennyire szabályos dolog?

Figyelt kérdés
Vtam az idén diákmunkán egy olyan cégnél amely elítélteteket is foglalkoztat. Egy gépre vtam velük beosztva, 4 emberes gép, 3 rab + én. Ez mennyire szabályos?
2018. szept. 5. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne benne a szabálytalan? Ha valakit elítéltrek ittas vezetésért, akkor az már nem olyan ember, mint a másik? Nyilván nem gyilkosokkal, stb voltál összetéve.

Bántottak, inzultáltak?

Ha nem, akkor miért most jut eszedbe?

Ha igen, akkor meg miért nem akkor jelezted a közvetlen felettesednek?

2018. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miféle elítéltekkel? börtönbüntetést töltő gyilkosokkal meg erőszaktevőkkel?
2018. szept. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted kiket küldenek ki külső munkára?

Az egy hatalmas kiváltság. A rabok sokat megtennének érte, hogy végre kiszabaduljanak egy picit és emberek között legyenek.

Szóval kiemelkedően magas jóviselet, megbízhatóság, stb. kell hozzá.


Emellett gyilkosokat, terroristákat, szökés esélyes rabokat, akiknél még rengeteg idő van hátra a büntetésből, nem engednek a börtön falain kívül dolgozni. Pont azért, mert akkor magas lenne a kísértés.


Szóval semmi veszély nem volt. Tudják, hogy a legkisebb panasz miatt is elvesztik az áldásos pozíciót.

2018. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!