Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni agrármér...

Mennyit lehet keresni agrármérnök doktorival?

Figyelt kérdés

nem kevés kérdést vet fel nálam, hogy vajon mennyire hasznos a gazdaságban egy olyan ember, akinek olyan kutatási témái vannak, hogy egy szegény magyar vidéki régióban élő pár 10 ezres létszámú érintett női lakosság milyen érzelmi indíttatásból vesz kézműves termékeket.


nálam valahogy ez egy kicsit másfajta minőséget képvisel, mint pl egy mezőgazdaságban hasznosított technológia fejlesztése. Vagy akármilyen más természettudományos, vagy technikai fejlesztés.


Vagy üzleti vonalon maradva akármilyen ÉLETSZERŰ értékkel bíró kutatás...nem hinném, hogy a csóri kelet magyarországi nők kézműves-szappan vásárlási szokásai a falunapokon bárkinek olyan szinten érdekes lehet, hogy ezért egy magas szintű megélhetést biztosítson annak, aki ezzel a témával foglalkozott.


Hozzá kell tegyem, az illető, még alig doktorált le, máris elment szülni...ugyhogy nem is tudom mennyire lesz versenyképes a munkaerőpiacon ezzel az egyébként is lófi mesterséggel 2-3 év "babázás" után.


Ilyen kis elvarázsolt emberek...


Sosem tudtam megérteni az ilyeneket...én sajnos mindig a frontvonalban éltem, ahol vérre menő küzdelem minden nap nem pedig egy zempléni tanulmányút.


2018. szept. 5. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Bruttó 180 és 3 millió között valahol
2018. szept. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!