Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérhetek 3 hónap próbaidő...

Kérhetek 3 hónap próbaidő után azonnal fizetésemelést?

Figyelt kérdés

2018. szept. 7. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérni bármit kérhetsz, más kérdés, hogy kapsz-e.
2018. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz, csak jó eséllyel nem fognak adni. Ha többet akarnának adni, akkor már az első naptól többet adnának.

Vannak olyan helyek, ahol már az elején megmondják, hogy próbaidő után több lesz a fizu, de ami nem ilyen, szerintem ott esélytelen.

2018. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dolgoztam olyan helyen amiről ti is beszéltek. Léptem az első lehetőségnél. Ahol most dolgozok rendszeresen emelnek, de pont úgy jöttem ide, hogy még nem fértem bele a próbaidő miatt, ami most telik le.
2018. szept. 7. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Jól értem, hogy van évente emelés, de az kb most volt, neked meg csak most fog lejárni a próbaidőd, ezért nem kaptál? Ilyenkor úgy szokott lenni (a mostani meg az előző munkahelyemen legalábbis), hogy annak jár ősszel az emelés, aki január elsején is már ott dolgozott (vagy x ideje, hol mi). Szóval jó eséllyel te akkor sem kaptál volna, ha két hónappal előbb kezdesz. Hiszen te épp csak pár hónapja alkudtad ki a béredet, mire fel emelnének máris? De egy próbát persze megér.
2018. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évente kétszer szokott lenni. Az elmúlt 12 hónapban, ha jól tudom ez volt a harmadik emelés. Köszi a választ
2018. szept. 7. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérnél, ha amúgy is "szokott" lenni. A következő "szokott" időszakban valószínűleg Te is kapsz majd.
2018. szept. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert most volt és nem akarok fél évet várni, mert az annyi pénz lenne majdnem mint egy havi fizu.
2018. szept. 9. 08:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor kérj, aztán majd meglátod. :)
2018. szept. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!