Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért London a magyar kivándor...

Miért London a magyar kivándorlás fő uticélja?

Figyelt kérdés

Miért pont Londonba költöznek elsősorban ki a kivándorlók? Mit "tud" London?


Miért nem jó a sokkal közelebb lévő Ausztria, Németország?


Azt nem fogadom el válasznak, hogy mert angolul jobban tudnak. Maradjnuk annyiban, hogy akikkel én beszéltem, azok angolul SEM tudtak.



2018. szept. 8. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek általában oda költöznek, ahol lakik már ismerősük. Feltételezem, ha valaki angol nyelvtudás nélkül megy Londonba, akkor már lakik ott ismerőse. B, lehetőség: csak angolul tud, mint például én.
2018. szept. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Angol az első idegen nyelv, meg könnyű munkát talalni
2018. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Az angolok kevésbé lenézőbbek a kelet európaiakkal, mint a németek meg az osztrákok, akik kb. bele törlik a lábukat mindenkibe aki nem közéjük tartozik.


Nyilván az Egyesült Királyságban is megvan ez, de nem olyan erősen mint Ausztriában vagy Németországban.


Pl. az osztrák nagyságos cégvezetők hiába tudnak angolul, csak németül hajlandóak beszélni veled, csak azért is.


Még mi itthon is toleránsabbak vagyunk mint a német anyanyelvűek, itthon rengeteg cég van, ahol nem is kell tudni magyarul, elég angolul, mert teljesen jó a kommunikációra.

2018. szept. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

"Azt nem fogadom el válasznak, hogy mert angolul jobban tudnak"


Nyilván teljesen mindegy, hogy te mit fogadsz el. A magyar oktatási rendszerben az elsődlegesen oktatott idegen nyelv az angol. Ezt tanítják, ezt "tudják" a fiatalok. Az lényegtelen, hogy a valóságban a lakosság fele a nevét sem tudja elgagyogni, ő ezt tanulta tehát úgy gondolja ilyen nyelvterületen kell próbálkozni és pont.

2018. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Maradjnuk annyiban, hogy akikkel én beszéltem, azok angolul SEM tudtak."


Maradjunk annyiban, hogy a magyarok sokkal kritikusabbak egymással angol tudás tekintetében. Te azt mondod nem tud angolul közben pedig lehet, hogy az a minimális tudás is elég sok munkához.


Németül viszont tényleg semmit sem tud.

2018. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem inkább az érdekelne, hogy miért pont London. Elég nagy az Egyesült Királyság, és sok is a nagyváros, ahol van munka. Szakmunkát végezni lehet pl. Southamptonban is, ahol nem is olyan szar a lakhatás és olcsóbb a megélhetés.
2018. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!