Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel irodai munkára...

Érettségivel irodai munkára van esély Budapesten?

Figyelt kérdés
Középfokú angol tudással, excell és word ismerettel van van esély találni irodai munkát? Más területen dolgozom amit nem igazán szeretek, ezért váltanék.
2018. szept. 12. 07:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy szerencsével/protekcióval
2018. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed. Profession.hu-n rengeteg középfokú végzettséggel végezhető irodai munkát találsz, az oldalon a keresésben tudsz szűrni is végzettség szerint. Sok sikert ! :)
2018. szept. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ssc be jelentkezz
2018. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van. Ekkora munkaerőhiánynál meg végkép. Szállítmányozás-Logisztila területén meg mindig keresnek, és az átlagnál jobban fizetnek. cca netto 250
2018. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat. Még valami, mit takar a "felhasználó színtű" tudás? Legtöbb hirdetésben ez van, de ez mit is takar ?

Mit kell tudnom excellben és wordben például?

2018. szept. 12. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Tudd kezelni a cuccokat,pld. ne okozzon gondot egy excel tábla készítés, és a vele való munka.
2018. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyúrj rá a nyelvtudásra és jelentkezz SSCbe, ott sokkal magasabbak a fizetések az átlagos admin munkákkal szemben. A felhasználói szintű ismeret tapasztalataim szerint azt takarja, hogy Excelben például ne okozzon gondot egy Pivot tábla vagy egy V-lookup vagy néhány egyszerűbb függvény.
2018. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Az SSC-kben nagyon jó a fizetés, csak kicsit lélekölő a munka. 7-es jól írja, alap függvényeket kell ismerni. Láttam olyat, aki az Excel helyett inkább számológépben végezte el a számításokat, tehát ennél kéne kicsit jobban érteni hozzá.
2018. szept. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezeket otthon mennyi idő elsajátítani? Régen tanultam ezeket, de azóta eltelt egy kis idő :D
2018. szept. 12. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!