Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elrontottam valamit a munkahel...

Elrontottam valamit a munkahelyen, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Eléggé le vagyok taglózva, mert a maximumra törekszem, de az időhiány és a számomra ismeretlen terület miatt rosszul minősítettem egy mozzanatot, így pedig a határidőből kicsúsztam.

A vállalatra nézve nem lesz negatív hatása, a vezető privát kérése volt.

Pályakezdőként sikerült ezt produkálnom (fél éve dolgozom ott). Versenyszféra, nagy cég. Kirúgás szóba jöhet?


2018. szept. 12. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy, mindenki hibázik.
2018. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Fél éb után ez komolyan kérdés? Ha így lenne, szinte minden héten kirúgnának valakit a közvetlen kollégáid közül.
2018. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Pff ha engem minden alkalommal kirúgtak volna amikor hibáztam vagy kicsúsztam a határidőkből, hát jópár munkáltatón túllennék már... :)
2018. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Építőiparban dolgozom, csináltunk már olyan szintű baromságokat hogy csak na. De a főnökeim is meséltek vad sztorikat.


Például, hogy évekkel ezelőtt egy 800 milliós munkát elvállaltak 600 millióért, mert kimaradt belőle egy csomó komplett szerkezet.


De volt már, hogy felhívtam vállalkozót, hogy biztos hogy az a 400 ezres gépet te 40 ezerért hozod nekünk?


Én igyekszem alapos lenni, de így is hibázok. Sokszor van, hogy szinte a projekt végén vagy már a következőnél jön elő a hiba. Volt, hogy áraztunk egy projektet, amihez az 1 évvel ezelőtti volt az alap. Nézem, nézem és leesett, hogy simán kihagytunk egy tételt, ami több millió forint. Pár perc múlva a projekt vezetőm is feltette a kérdést, hogy "Ezt mi kihagytuk az előzőből? - Igen". Utólag jót nevettünk rajta mást nem tudtunk csinálni.


Aki dolgozik az hibázik is.

2018. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Munkaidőben csináltad a főnöködnek a fusi melóját a cég eszközeivel és anyagaival... Nem fog ugrálni, ha késel egy picit!
2018. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem jöhet szóba, első körben maximum szóbeli megrovásra számíthatsz, semmi többre, de még az sem biztos. Én ennél komolyabb következményekkel járó hibákat is vétettem már a karrierem során, ha minden hiba után kirúgtak volna, szerintem a 20. munkahelyem taposnám.. Mindenkivel előfordul, nem vagyunk robotok. Még az előnyödre is fordíthatod a hibát, ha kidolgozol és prezentálsz egy olyan kontrollfolyamatot, amivel később ez a hiba elkerülhetővé válik.
2018. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!