Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátó Eladó férfiak?

Vendéglátó Eladó férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintetek dolgoznak férfiak ebben a szakmában? Meet túl sokat nem láttam, akàrmelyik büfébe,vagy cukrászdába megyek csak nōket látok....
2018. szept. 20. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne dolgoznának... Pincérek rengetegen férfiak, kocsmákban is rengetegen dolgoznak, konyhán meg pláne.
2018. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
műszaki osztályokon több a férfi eladó
2018. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na és a vendéglátó eladó szakmával el lehet helyezkedni cukrászeladó-ként vagy pl egy kisebb üzletben ahol péksütiket árulnak?
2018. szept. 20. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én dolgoztam fagyizóban, az sem egy férfi szakma, de simán felvettek és élveztem is.
2018. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne hogy igy 30 évesen mennyi esélyem lenne elhelyezkedni benne? (tanfolyamon gondolkodom) vagy inkább fiatalabb nōket férfiakat alkalmaznak.
2018. szept. 20. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy fagyit áruljál vagy pékségbe add ki a sütiket nem kell tanfolyam.

Elmehetsz felszolgálonak, a kérdés , hogy mennyire fognak alkalmazni 30 évesen palyakezdokent.

2018. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem tanfolyam előtt nézz körbe, majd elküldenek tanfolyamra, ha amúgy felvennének. Én kb. 20 évesen diákként csináltam mindenféle papír nélkül.
2018. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam már jó pár cukrászdában eladóként vagy konyhai kisegítōként jelentkezni,büfében burgeres eladónak, boltban árú feltöltōnek, de nem vettek fel! mert "nincs éretségid" "nincs tapasztalatod" "nincs eladói végzetséged" "csak nōket alkalmazunk" ITT szekszárdon volt ez.
2018. szept. 21. 09:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, 30 évesen érettségi, szakma és tapasztalat nélkül nehezen fognak felvenni, mert érzik, hogy valami gond van. Ha az elmúlt 12 évben nem vetted annyira a fáradtságot, hogy leérettségizz, akkor hogy várhatnák el, hogy majd becsülettel és szakszerűen használod a pénztárgépet, intézed a megrendeléseket, stb.

A boltnak, ha eladóként dolgozol, akkor hozzájárulsz a megjelenéséhez, tehát oda tényleg kell egy jó megjelenés, jó előadásmód, ez nem tudom ,mennyire van meg.

Ha meg háttérmunkára jelentkezel, oda nézik az eddigi munkatapasztalatodat, még ha más jellegű is. Nem tudom eddig mennyit dolgoztál, ha nagyon nagyok a rések az önéletrajzodban, akkor nem fognak semmit rádbízni, azért, hogy hátul lébecolj, nem fognak fizetni.


Ismerek olyan péket pl, akinek nincs érettségije, de 16 éves kora óta a szakmában van és jól csinálja, most csoportvezető és több pékség is csábítgatja. Én írtam, hogy fagyizóban dolgoztam minden tapasztalat nélkül, de én is olyan önéletrajzzal, amiben látszott, hogy 16 éves korom óta minden diákmunkát elvállaltam, végigdolgoztam egy helyen a nyarakat, majd folytattam a sulit, tehát nem az volt, hogy 2 hetente kirúgtak valahonnan, vagy leléptem, mert büdös volt a munka. Sőt, látták, hogy ugyan az a cég alkalmazott nyaranta, visszavártak.


Szóval lehet, hogy érdemes lenne háttérmunkát megcéloznod, ahhoz pedig valami képesítést szerezni, plusz valahogyan meggyőzni a céget arról, hogy szorgalmas vagy és fontos neked a munka. Akár a hiányosságok megindoklásával, a terveid leírásával, azt ecsetelve, hogy miket tennél meg a céljaid eléréséért.

2018. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Asztalos vagyok, és gyárban dolgozom, nem értem miért is kellene éretségi ezekhez a munkákhoz.
2018. szept. 21. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!