Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jo ez a fizetés?

Szerintetek jo ez a fizetés?

Figyelt kérdés

Van egy diákmunka, 1750ft/ora az netto 1487ft/ora mivel csak 15%ot vonnak le. Mosopor csomagolás. És napi 11 orára 16300ft ot fizetnek.

Ez a cég Ujpesten van, vmi power pak a neve.ki dolgozott már itt? Milrt ilyen a fizetés? Sztem elég magas, de mi benne a trukk? Vagy nehéz ez a munka? Ki kéne probálni,csak én meg nem szeretem a monoton munkákat, hiába a fizrtés.


2018. szept. 23. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Mennyit kell fizetned, hogy elkezdhess dolgozni? Na, az a trukk benne.
2018. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
52%
ez a meló engem is érdekelne, diák vagyok.
2018. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy diákot 11 órában foglalkoztatni? Kizártnak tartom. Főleg ilyen órabéres helyen nem tök mindegy, hogy 4-8 órát csomagolsz? Amúgy a fizu jó lenne, én 10 éve 4-500 ft-okat kaptam ilyesmiért. Járj utána kicsit.
2018. szept. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már utánanéztem valoban meg van annyi. Hogyha éjszaka dolgozol ,este 6tol,reggelig. Es monoton munka, ugyanazokat a mozdulatsorokat kell végezni 11 orán keresztul
2018. szept. 23. 12:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem is az a legnagyobb baj hogy monoton mert egy pár hónapig diák munkázgathatsz így simán viszont nekem gyanús a fizetés összege.
2018. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
26 leszek.
2018. szept. 23. 21:34
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, jaj de ismerős :)


Már ilyen sokat fizetnek? A fizu egyébként valószínű hogy valós, ez évekkel ezelőtt is jól fizetett más diákmunkákhoz képest. De kemény robot munka. És ha azt hinnéd ügyes vagy akkor szólnak mögötted, hogy gyorsabban, gyorsabban. ;) Kaja csengő szóra van. Némely gépnél 5-6 ember dolgozik egymás után, szóval pisi szünet se egyszerű.


Reggel 6-tol 18-ig és 18-tól 6-ig volt műszak. Közte persze vannak szünetek, így valóban kb 11 órát dolgozol (szünetet nem fizették)

Kint van a vilagvegen, még az M0-on kívül. Van egyetlen BKV busz ami ritkán jár, pont visz egy kezdésre és műszak után, mindenki azzal járt.


A fizu a mi idonkben úgy volt, hogy nappal alacsonyabb, éjjel magasabb. Aki heti 2 napot vállalt annak alacsonyabb, aki heti 4-et annak magasabb. Na most a reklámozott magas oraber általában a heti 4 nap éjjelt jelentette. :) Bár a többi is egész jó volt, legalábbis átlag diákmunkahoz képest.


Csakhogy itt TÉNYLEG keményen munka van és rohadtul monoton.


Azért tök jó, mert közben biztosan megfogadod, hogy tanulsz rendesen mert ilyesmi melót soha többet nem akarsz! :)


De akinek kell a pénz annak ideiglenesen jó ez.


Kb 5 éve voltam ott pár napot, párom kicsit többet is, ő egy egész hónapig bírta.

2018. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Mennyit kell fizetned, hogy elkezdhess dolgozni? Na, az a trukk benne."


Most ezzel mit akarsz mondani? Nem kell semmit fizetni, tárt karokkal várnak téged is akár.


Ja az előzőhöz nem írtam, hogy undorító mosópor szagban vagy egész nap. Mosópor allergia kizaro ok, hogy ott dolgozhass.

2018. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg baromi magas fizetés, de a kommentekből ítélve nagyon szär meló. Viszont! Én főállásban, normális munkával, diplomásként ennek az összegnek a felét keresem meg, ha lebontom a havi fizum órabérre. Szóval még mindig megérheti egy pár hetet, hónapot ott lenni!
2018. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!